10+ беззаперечних переваг шикарної стрижки «італійка»

Цей вид зачіски називається «італійка».

Це схоже до стрижки-каскаду, але виглядає значно красивіше тому, що звичайний традиційний каскад модифікований «шапочкою», яка надає волоссю елегантності і об’єму.

Чим хороша італійка?

1. Як ми писали вище, така стрижка з’явилася на базі каскаду, а вдалим доповненням її вважається «шапочка», яка вигідно вимальовує контури зачіски. В результаті локони спереду елегантно підкреслюють овал обличчя, а задні прядки красиво спадають вниз.

2. Аврора або італійка унікальна ще й тим, що підходить під будь-який стиль одягу, буде доречна на різних заходах.

3. Якщо її укласти належним чином, надати їй потрібну форму, вона прикрасить будь-яку жінку, дівчину, вигідно підкреслить риси обличчя, буде привертати увагу представників протилежної статі.

Невибаглива зачіска

4. Безумовним плюсом даної зачіски є і те, що її не потрібно постійно підстригати в перукарні — навіть коли вона відросте, то буде видозмінюватися поступово і рівномірно.

5. До італійки можна підібрати будь-який тип чубчика — прямий, косий, рваний, асиметричний.

6. Щоб урізноманітнити стрижку, трохи змінити зовнішній вигляд, можна просто її укласти феном і круглим гребінцем — волосся стане легким, об’ємним. Як варіант, цікаво буде накрутити пасма плойкою або на бігуді.

Популярна стрижка

Італійка або аврора популярна у всьому світі вже майже 30 років.

7. Ця зачіска вважається універсальною, оскільки підходить практично до будь-якого типу, різної довжини волосся, виглядає оригінально, модно, прикрашає жінок різного віку.

Останнім часом італійка отримала великий успіх серед голлівудських знаменитостей.

  • Актриса Джессіка Альба — еталон жіночної краси, елегантного стилю — воліє дану модель зачіски на волоссі довжини міді; а оригінальний косий чубчик лише підкреслює витонченість ліній, чіткість обрисів стрижки.
  • Американська кіноактриса Ліндсі Лохан вибрала для себе різновид аврори на довгі пасма.
  • А Шарліз Терон полюбила італійку на короткому, кучерявому волоссі.

3 типи італійки

Існує 3 види стрижки аврора, це, безумовно, робить її такою популярною.

Італійка на короткому волоссі

8. Чіткі контури, ковзаючі переходи на недовгих пасмах виглядають досить ефектно.

9. До того ж, даний варіант стрижки завжди буде тримати об’єм — це зручно для тих, хто не любить щодня возитися вранці з зачіскою.

10. Коротковолосий варіант аврори допускає експерименти з укладанням — можна накрутити волосся по всій довжині або тільки кінчики.

На локони середньої довжини

Італійка на волоссі середньої довжини вважається класичним варіантом, відповідним будь-якій представниці прекрасної статі.

11. Особливістю даного типу стрижки можна вважати поєднання її з пофарбованими пасмами — це урізноманітнює зачіску, дозволить трохи її змінити, не змінюючи форми.

Аврора на довгих пасмах

12. Ця модель на довгому волоссі виглядає дуже красиво, елегантно. Тут за рахунок довжини можна варіювати об’єм. Для тонкого волосся побільше, для густого — в зменшеному варіанті.

13. До того ж, довжина пасм в даному типі стрижки допускає щоденну зміну укладання — варіантів багато.

Універсальна стрижка під назвою італійка або аврора, безумовно, не дарма вже стільки років популярна у всьому світі.

Кожна з Вас при бажанні зможе вибрати собі один з її типів. Вона лише підкреслить Вашу красу.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  32 незвичайні ідеї манікюру в холодних відтінках