10 фільмів, які підкорюють своєю красою

В історії світового кінематографу нерідко виникали випадки, коли фільм ставав культовим і знаковим завдяки незвичайному відеоряду. Звичайно, почуття прекрасного у всіх різне, головне — не плутати красу з видовищністю.

У цій збірці фільми, які вражають уяву своєю візуальною складовою.

Хранителі

Watchmen

Дія картини розгортається в паралельній реальності, в якій супергерої стали частиною повсякденного життя суспільства. Годинник Судного дня відраховує час до зіткнення провідних світових держав. А один з супергероїв починає розслідування змови, покликаного знищити всіх супергероїв минулого і сьогодення.

Водограй

The Fountain

Легенди свідчать, що існує якесь Древо Життя, сік якого здатний дарувати вічне життя. Томас вирушає на його пошуки, щоб врятувати свою кохану.

Місто піратів

La ville des pirates

Цей фільм нагадує ребус без розгадки, в якому, до речі, про піратів немає й мови. Подружня пара і юна дівчина — головні герої фільму. Однак з плином картини сюрреалістичність відбувається і чудово підібраний візуальний ряд змушують засумніватися як у них, так і в самій реальності.

Клітка

The Cell

Щоб знайти останню жертву маніяка, психіатру Кетрін потрібно за допомогою особливих технологій проникнути в темні глибини підсвідомості психопата. Прориваючись крізь бурю з його хворих фантазій і хворобливих спогадів про дитинство, вона все ж з’ясовує, де знаходиться його камера тортур і викрадена дівчина.

Драбина в небо

A Matter of Life and Death

На Небесах сталася помилка: Ангел не зміг знайти в тумані свого вмираючого на Землі підопічного. Коли ж він відшукує чоловіка, той просить, щоб йому дали ще один шанс. Для винесення вердикту його долі скликається Небесний суд.

Герой

Ying xiong

Китай розколотий на князівства, але вже є лідер, який хоче підкорити сусідів і стати імператором об’єднаної країни. До нього заслані вбивці, які бездоганно володіють бойовими мистецтвами, а у імператора знайшовся свій могутній захисник.

ЧИТАЙТЕ:  26 фільмів про жінок з сильним характером

Дні жнив

Days of Heaven

Тисячі шукачів кращої долі прибувають на початку століття на родючі землі Техасу, де вродився небачений урожай. Серед переселенців — двоє коханців, що видають себе за брата і сестру. Але один фермер закохується в цю красиву жінку («сестру»), і коханці вирішують затіяти з ним ризиковану гру.

Я — Куба

Soy Cuba

Художній фільм режисера Михайла Калатозова розповідає про революційні події, що сталися на Кубі. Фільм складається з кількох новел, у кожній з яких ведеться розповідь про долі людей напередодні і під час революції.

Підніми червоний ліхтар

Da hong deng long gao gao gua

Фільм про трагічну історію освіченої дівчини, якій волею долі було призначено стати четвертою дружиною китайського феодала 20-х років. Перед глядачем розкривається підступний механізм і філософія тиранії, що виходить за рамки китайської традиції.

Орландо

Orlando

Юнак-аристократ Орландо привертає увагу старіючої королеви Єлизавети I. Зачарована його красою, вона наказує йому не дорослішати і не старіти. Орландо підпорядковується і незбагненним чином залишається молодим красенем на 350 років. Але першу половину терміну він проживає чоловіком, а от другу … жінкою.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ