10 кімнатних рослин, які приносять сім’ї щастя, спокій і умиротворення

Рослини-охоронці.

Більшість людей позитивно ставляться до кімнатних рослин. Це не дивно — вони прикрашають і освіжають інтер’єр, роблячи його більш живим і приємним для очей. Але це ще не все! Існують рослини, які можуть впливати на енергію будинку і людей, що живуть в цьому будинку/

1. Спатіфілум (Щастя жінки).

Ця чудова рослина росте в лісах Південної Америки, проте її нескладно вирощувати і в квартирі. Головне, щодня обприскуйте листя, а навесні пересаджуйте її в свіжий грунт. Завдяки спатіфілуму:

  • самотні люди знаходять свою половинку;
  • жінка, яка мріє про дитину, завагітніє;
  • в будинку завжди буде взаємна любов і розуміння.

2. Сенполія або Віолетта де Парма Африканська.

Фіалки, як усім відомо, потребують ретельного догляду, великої кількості світла і не терплять жорсткої води. Однак ця примхлива рослина все одно дуже популярна. Віолетта допомагає підтримувати мир в сім’ї, захищаючи від сварок. Крім того, ця квітка є символом вічної любові.

3. Гібіскус або китайська троянда.

Ми всі любимо гарні і великі квітучі кущі. Гібіскус потребує тепла, тому що це квітка тропіків, але не більше 35 градусів. Якщо у вашому будинку росте гібіскус, вас чекає пристрасна любов.

4. Хойя або воскова квітка.

Ця рослина має безліч сортів. Наприклад, Хойя Керрі, яку в деяких країнах дарують на день Святого Валентина 14 лютого. Але в своїх будинках люди найчастіше вирощують Хойя Карнозу. Ця рослина приносить сімейне щастя, особливо якщо поставити її в спальні.

5. Мирт.

Цей вічнозелений чагарник цвіте маленькими білими квітками. У нього, крім краси, багато цілющих властивостей. Слово «мирт» перекладається з грецької як «бальзам». Вважається, що мирт призводить до успішного шлюбу, а в уже сформованій сім’ї приносить щастя і спокій. У деяких країнах ця рослина вважається найкращим подарунком для новонароджених.

6. Аїхризон або Дерево Любові.

Ця кімнатна квітка може вирости до 30 см у висоту. Її листя формою нагадує серце. Аїхризон, як випливає з назви, приносить любов і щастя своєму власникові.

7. Калатея.

Ця рослина з гарними листами родом з Південної Америки. Багато людей вибирають Калатею через її красиве листя. Але крім цього, Калатея служить символом сімейного щастя.

8. Хлорофітум.

Цю рослину легко доглядати. Добре росте і красиво цвіте. Але влітку потрібно більше води. Кажуть, що коли у вас є хлорофітум, сімейне життя мирне і щасливе.

9. Кислиця або Шляхетний Клевер.

Назва рослини походить від щавлевої кислоти, що міститься в її соці. Її можна вирощувати в кімнаті, і в саду. А скільки у неї цілющих властивостей! Але це інша тема. Якщо ви хочете знайти свою любов, поставте в будинку Кислицю. Якщо ви хочете зберегти свою сім’ю, зробіть те ж саме.

10. Антуріум або Квітка Фламінго.

Ця квітка має безліч різновидів. Вона не переносить прямих сонячних променів, вимагає частого зволоження і володіє слабкістю до високої вологості (особливо під час росту). І що дуже важливо: вона токсична!

Тому, якщо хочете мати успіх і щастя в любові, то зверніть увагу на ці прекрасні домашні рослини!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  16-річна дочка Брежнєвої показала фігуру в бікіні у всій красі - фото