10 ознак того, що ви п’єте мало води

Недостатня кількість води провокує безліч проблем. Поки організм робить Вам натяки, Ви вперто їх не помічаєте.

1. Сухість у роті

Якщо Вас переслідує це неприємне відчуття, значить, прийшла пора випити склянку води. Сухість у роті також може бути спровокована прийомом деяких ліків.

2. Суха шкіра

Потріскана суха шкіра — явний сигнал, що водний баланс в організмі порушений. Вона дуже чуйно реагує на рівень води, так що будьте уважні.

3. Головний біль

У супроводі з одним з перших двох ознак головний біль дає знати, що організму не вистачає води.

4. Біль в суглобах

Споживання достатньої кількості води не зможе вилікувати артрит, але допоможе полегшити хворобливі відчуття. Вода — це «мастило» для суглобів.

5. Зменшення м’язової маси

М’язи в основному складаються з води. Очевидно, що чим менше води в організмі, тим менше м’язової маси. Питна вода до, під час і після тренування допоможе організму впоратися з навантаженнями і залишатися в тонусі.

6. Запаморочення

Це ще одна ознака зневоднення організму. До речі, це не єдина причина запаморочення. Прийом деяких снодійних пігулок може викликати такий самий ефект.

7. Голод

Коли в організмі недостатня кількість води, Вашому організму починає здаватися, що він має потребу в їжі. Переконайтеся, що Ваш голод не пов’язаний з зневодненням.

8. Набір ваги

На дієті Вам варто бути стриманими в усьому, крім води. Вона допоможе Вам скинути зайві кілограми.

9. Сонливість

Загальна млявість і сонливість — це відгук організму на зневоднення. Таким чином він намагається включити режим економії води.

10. Проблеми з травленням

Через відсутність води кількість слизу в шлунку зменшується, що дозволяє шлунковій кислоті завдати серйозної шкоди. Зневоднення призводить до печії і розладів.

ЧИТАЙТЕ:  Що таке «сушка» і як її правильно виконувати!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ