10 речей, про які говорила мама і була права

На власному досвіді починаєш розуміти, що овочі – це корисно, а красиве, але незручне взуття псує навіть до дрібниць продуманий образ. У чому ще були праві наші мами?

1. «Менше косметики, більше природності». Мами наполягали на тому, щоб ми менше фарбувалися і більше доглядали за шкірою. Нагадували змивати косметику перед сном і не переборщити з тональним кремом. І вони мали рацію: зараз ти наносиш в два рази менше косметики, ніж в 19, і виглядаєш чудово.

2. «У тебе ще 200 таких буде». Пам’ятаєш, як ти ридала в подушку після першого в житті любовного розчарування, а мама говорила те, що тебе так дратувало: «Тобі тільки здається, що це справжнє почуття, скоро все пройде». І справді: в ретроспективі ти чітко розумієш, що два походи в кіно ще нічого не значать і складно закохатися в того, з ким ти майже не знайома.

3. «Не треба так сильно вискубувати брови». Як відомо, якщо постійно видаляти волоски, вони рідшають. Добре, що мама просила не старатися – тепер широкі брови в моді!

4. «Вранці треба робити зарядку». Ті з нас, хто послухався маму і зберіг цю чудову звичку досі, рідше хворіють і більше встигають. А ще вміють тримати поставу і рідше скаржаться на болі в спині.

5. «Одна трійка – це ще не кінець світу». У твоїй компанії одну з кращих посад займає людина, яка була в школі круглим двієчником. Оцінки не завжди вирішують, наскільки людина досягне успіху в обраній професії.

6. «Повір, цей череп на плечі тобі одного разу набридне». А також кільце в пупку, проколотий язик і тунелі у вухах. І мама заощадила для тебе гроші, які ти витратила не так на корекцію лазером, а на сукню.

ЧИТАЙТЕ:  Відомий психолог про те, як виглядає людина, яка вас не любить

7. «Якщо ти йому дійсно подобаєшся, він це покаже». Мами вчать нас не бігати за хлопчиками, не чекати дзвінків вночі і не нав’язувати себе. Ці уроки допомагають у дорослому житті, де працюють точно такі ж закони.

8. «Обов’язково наноси сонцезахисний крем і носи темні окуляри». У 16 складно думати про зморшки, але, якщо мама своєчасно попередила тебе про шкідливі наслідки засмаги, тобі і в 30 про них думати не доводиться.

9. «Припини зловживати дієтами». У підлітковому віці наше тіло формується, і для цього необхідне повноцінне харчування. Якщо мама встигла вчасно тебе зупинити, зараз у тебе, мабуть, чудові жіночні форми.

10. «Ти моя донька, і я люблю тебе такою, яка ти є». Ці слова – найважливіші. Адже саме мами вчать нас тому, що любити нас повинні не за щось, а просто за сам факт нашого існування.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ