10 речей, які повинні бути у кожної дорослої зрілої жінки

Після тридцяти років жінка багато переосмислює — розставляє нові пріоритети і часто змінює принципи. Це не може не відбитися на її зовнішньому вигляді, а значить саме час оновити гардероб.

Що ж, давайте розбиратися, що необхідно кожній красуні після тридцяти років.

Сумка, з якою ти зможеш ходити на роботу


Інститут залишився в минулому, тепер, щоб носити важливі документи, тобі вже не підійде рюкзак або, того гірше, паперовий пакет з магазину одягу. Ідеальна сумка на роботу має кілька важливих якостей: простота, місткість, висока якість матеріалів. Добрими варіантами можуть служити, наприклад, класичний тоут або шоппер.

Комфортне і нейтральне взуття

З каблуком або без нього — вирішувати вам. Це можуть бути броги, лофери або звичайні човники -важливо, що в них можна комфортно провести трудові будні, а потім ще зустрітися з подругами. Простота дизайну, а також стримані кольори -необхідні якості такого взуття.

Сукня, яка ідеально сидить

Та сукня, про яку говорять «сидить як влита». Вона ідеально підкреслює твою фігуру, не обмежує рухи і при цьому ти можеш надіти як на зустріч з друзями, так і на роботу.

Те, в чому ти відчуваєш себе впевнено

Це про ті речі, які варто одягнути, як відразу відчуваєш прилив сил і гарний настрій. Неважливо, що це буде — легке плаття або джинсовий жилет — але така річ тобі просто необхідна!

Те, в чому ти будеш відчувати себе привабливо

Кардиган, який сексуально оголяє твоє плече, плаття, що оголює твою спину або вузькі джинси, які так добре і затишно «обіймають» твої ніжки, — ця річ повинна миттєво змушувати володарку відчувати себе чарівною і впевненою!

Маленька сумочка


Тобі досить мати один невеликий клатч, але нехай він буде стильним, якісним і, нехай стримано, але гордо заявляє про себе.

«Твої» джинси

ЧИТАЙТЕ:  Розкішний манікюр, який виглядає дорого

На пошуки таких джинсів може піти дуже багато часу, але воно того варте. У «твоїх» джинсах ти завжди будеш відчувати себе впевнено і комфортно.

Шикарне пальто


Для кожного сезону характерна зміна тенденцій, але нехай у тебе буде одне пальто, яке, дійсно, можна назвати шикарним — воно повинно бути якісним, лаконічним, і дорого виглядати.

Гарна нижня білизна
У двадцять років ти ще можеш дозволити собі носити «неправильну» нижню білизну, посилаючись на недосвідченість і незнання, але після тридцяти носіння такої білизни прирівнюється до злочину!

Річ з майбутнім

Купуючи брендові речі, зверни, що тенденції міняються дуже швидко, а надіти таку річ ти, напевно, захочеш і через кілька років.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ