12 трюків, які зроблять з ваших фото справжній Голлівуд

Ці 12 трюків допоможуть вам виглядати на фотографіях просто приголомшливо!

Як часто ми, переглядаючи свої фото, розуміємо, що не зовсім вдало на деяких вийшли. І це не від того, що щось не так з нами або з фотоапаратом. Вся справа в правильній позі.

Відмінний кадр — бажання будь-якої жінки, а особливо, якщо це фото з такої довгоочікуваної відпустки.

Іноді, розглядаючи себе на фото, ми засмучуємося «ну хіба я справді така?». І починаємо пильно розглядати себе в дзеркало. А на інших фотографіях навіть без макіяжу і попередньої підготовки виглядаємо так, що хоч на обкладинку журналу.

Насправді, кожен з нас може виглядати на всіх зображеннях не гірше, ніж професійна модель. Добре виходити на фото потрібно просто вміти. Для цього досить освоїти кілька простих трюків.

Трюк 1. Безпрограшний варіант. Покладіть одну руку на талію, а другу на стегно. Таким чином між руками і тулубом створюється простір, що робить візуально талію тоншою, а руки витонченішими.

Трюк 2. Права рука разом з плечем злегка опущена, а тулуб злегка зігнуто в праву сторону. Таким чином, ви будете здаватися стрункішою.

Трюк 3. Якщо у вашому полі зору є щось, що ви можете взяти за основу, наприклад, стіл, зробіть це. Тільки стежте, щоб не піднімати занадто високо плечі, оскільки це візуально укорочує шию.

Трюк 4. Чим ви природніші, тим краще вийде фото. Тому не напружуйтеся і не придумуйте ніяких складних комбінацій. Нехай руки і ноги будуть в зручному положенні. Достатньо лише перенести вагу тіла на одну ногу.

Трюк 5. Для ракурсу збоку, найкраще спертися на лікті. Це підкреслить ваш силует і виділить руки.

Трюк 6. Просто як все геніальне. Щоб ваш силует отримав форму літери S досить перенести вагу тіла на одну ногу і злегка зігнутися.

Трюк 7. Хочете зробити вдалий портрет? Зігніть руки в ліктях і знайдіть їм опору. Слідкуйте, щоб вона не була занадто низькою інакше вам доведеться згорбитися. Голову злегка поверніть на бік.

Трюк 8. Ніколи повністю не спирайтеся на дерево, перила або стіну. Це зробить фотографію важкою. Достатньо лише злегка торкнутися поверхні.

Трюк 9. Якщо руки вам заважають і ви не знаєте куди їх подіти, заховайте в кишені. Головне, стежте за тим, щоб руки не були напружені.

Трюк 10. Безпрограшний варіант для портрета. Випрямити спину, поверніться трохи боком і злегка підніміть підборіддя. Так ваше обличчя буде виглядати більш худим.

Трюк 11. Ще один портретний варіант. Підніміть руки і злегка торкніться стіни. Руки потраплять в кадр, але акцент буде на обличчя.

Трюк 12. Виглядати впевненіше на фото допоможе поза зі схрещеними ногами і складеними на грудях руками. Крім того, так у вас випрямиться спина, подовжиться шия, а стегна стануть візуально стрункішими.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  11 симптомів, що вказують на серйозні проблеми з серцем!