12 важко перетравлюваних продуктів, які заважають вам схуднути

Всі знають відому фразу: «Ми те, що ми їмо». Травлення являє собою процес, що має на увазі розщеплення їжі на дрібні частинки в травній системі. Хочемо зазначити, що деякі продукти перетравлюються дуже швидко, в той час як інші перебувають в процесі перетравлення протягом більш тривалого часу. Ми підготували цю статтю, щоб допомогти вам підтримувати збалансовану дієту.

Швидке травлення

Якщо ви будете споживати багато продуктів, які швидко перетравлюються, ви помітите, що їсте набагато більше, ніж повинні. Ці типи продуктів дають вам швидке збільшення енергії, іншими словами, стрибок рівня глюкози.

Повільне травлення

Повільно засвоювані продукти підвищують рівень цукру в крові набагато повільніше, забезпечуючи більш стабільну і збалансовану енергію. Але якщо ви їсте тільки ці види продуктів, то це може бути досить важко для організму.

Фахівці пропонують не змішувати повільно перетравлювану їжу з тією, яка швидко перетравлюється, а також уникати вживання швидко перетравлюваних продуктів відразу ж після продуктів, які перетравлюються досить повільно, так як ви перевантажите свій шлунок.

Вода

Відразу потрапляє в кишечник

Фруктовий або овочевий сік

15-20 хвилин

Сирі овочі

Від 30 до 40 хвилин

Приготовані овочі

40 хвилин

Риба

45-60 хвилин

Салат з олією

1 годину

Овочі з крохмалем

Від 1,5 до 2 годин

Зерна (рис, гречка, лобода)

2 години

Молочні продукти

2 години

Горіхи

3 години

Курка

Від 1,5 до 2 годин

Яловичина

3 години

Ягня

4 години

Свинина

5 годин

Які продукти ви їсте найбільше? Поділіться своїми уподобаннями в коментарях!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 несподіваних речей, які вражають в швейцарській школі