13 аномальних ознак поганого здоров’я, які ще “можна виправити”

Ви навіть про це не здогадувалися…

Ми завжди отримуємо певні сигнали від нашого тіла, які говорять нам про проблеми зі здоров’ям.

Ми вам розповімо, як розпізнати основні ознаки та сигнали, після яких слід бити тривогу. 

Ось 13 незвичайних ознак, які можуть говорити про хвороби:

1. Жага льоду.

Дефіцит заліза в організмі може спровокувати те, що людина буде постійно відчувати жагу до кубиків льоду або морозива. Якщо людина часто жує лід, то фахівці пов’язують це з залізодефіцитною анемією. В рідших випадках це може свідчити про певні емоційні розлади та стреси. 

2. Довжина пальців.

В людини більший ризик захворіти на остеоартрит, якщо у неї безіменний палець довший від вказівного. За даними одного дослідження, чоловіки, у яких безіменний палець довший, в 2,5 раза частіше хворіють на остеоартрит, ніж жінки з тієї ж рисою.

3. Набряклість ніг.

Щитоподібна залоза та проблеми з нею часто спричиняють периферичний набряк, а саме роздування ніг. Іншими причинами цього можуть бути венозна недостатність та затримка солей. 

4. Постійний свербіж.

Постійний свербіж може свідчити про алергію або про певну шкірну хворобу. Також він може бути викликаний внутрішніми захворюваннями, зокрема печінки. Потрібно терміново звернутися до лікаря.

5. Чорний кал.

Чорний кал часто може виникати через виразку шлунка, яка провокує внутрішній крововилив. Крім того, це може бути наслідком приймання заліза або їжі синього, зеленого і чорного кольору.

6. Порушення когнітивної функції.

Надлишок жиру в організмі погіршує когнітивні функції людини, зменшує працездатність та зосередження. Якщо жирні кислоти потрапляють в мозок, вони можуть викликати запалення та погіршують ясність мислення.

Пошепки

7. Тривожність.

Тривожність може бути спровокована стресом. Однак якщо тривожність є тривалою й супроводжується запамороченням і нудотою, то варто занепокоїтися. Причини можуть бути різні – від гормонального дисбалансу до  пухлини надниркових залоз.

8. Хропіння.

Закупорка дихальних шляхів призводить до хропіння. Надалі це може спровокувати гіпертензію і серцеву недостатність. Основні причини хропіння – зайва вага, куріння або надлишок холестерину через порушення в сонній артерії.

9. Підвищена стомлюваність.

Втрата енергії та хронічна втома можуть бути спровоковані шкідливими речовинами та токсинами, оскільки організм просто не справляється з таким надлишком. Потрібно переглянути свій раціон та позбутися шкідливих звичок. 

Крім того, хронічна втома може бути ознакою серйозних захворювань – анемії, депресії, фіброміалгії, алергії і навіть раку.

10. Жирові складки на животі.

Ожиріння саме по собі є захворюванням, оскільки дає багато ускладнень. Правда, якщо жирові відкладення саме на животі, це може свідчити про проблеми з серцево-судинною системою. В жінок це може бути спровоковано внаслідок яєчників.

11. Рання сивина.

В більшості випадків рання сивина є свідченням поганої генетики. Правда, порушення в роботі щитоподібної сивини та дефіцит вітамінів також можуть спричинити ранне знебарвлення волосяних покривів.

12. Зниження росту.

Усі люди з віком втрачають декілька сантиметрів в рості. Але якщо це відбувається дуже швидко, то може бути свідченням зниження щільності кісток, зношування міжхребцевих дисків й викривлення хребта. 

13. Холодні руки і ноги.

Холодні кінцівки навіть під час спеки можуть свідчити про дефіцит заліза, або бути провісниками таких захворювань:  анемії, діабету, вовчака або вазоконстрикції (хвороби Рейно). Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може заміняти методи традиційної медицини та косметології. Даний матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть у вас виникнути про стан здоров’я.

А ви прислухаєтеся до сигналів свого тіла?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector