13 неймовірних хитрощів ідеального макіяжу олівцем, без яких тобі не обійтися

Щоб прекрасно виглядати, необов’язково мати поруч з собою професіоналів. 
Вам знадобиться всього лише невеликий інструмент — олівець. Ця маленька чарівна паличка обов’язково повинна бути у вашому комплекті косметики. 


Якщо на обличчя нанесена основа, ви можете використовувати олівець для нанесення ліній, які потім розтушовують, створюючи ефект тіні. Звичайно, для цього буде потрібна практика, але результати варті того. Існує кілька трюків, які допоможуть вам досягти бажаного ефекту.

Можна почати з повік

Ваші повіки припухлі або очі трохи запали? Намалюйте коричневі лінії на верхній повіці, а потім розтушуйте лінії. Повіки стануть темнішими, ніж інша частина вашої шкіри.

Якщо вони вам здалися надто темним і, можна зробити їх світлішими. Для цього потрібно наносити менше коричневих ліній на повіку. Зробіть на одному оці, щоб у вас була можливість порівняти. Навіть якщо у вас не припухлі повіки, цей трюк може зробити неймовірний акцент на ваших очах, зробити їх спокусливими, такими, в яких можна потонути.

Тепер спробуйте внести зміни на інших частинах обличчя

Якщо ваш ніс здається занадто широким, намалюйте лінії уздовж обох сторін носа і розтушуйте їх. Ніс візуально зменшиться. 
Якщо на носі є горбинка, і ви хочете мінімізувати її, нанесіть на неї лінії і розтушуйте.

Якщо ваше обличчя здається вам занадто широким, використовуйте олівець на підборідді і нижньої щелепи. Навіть вилиці можуть бути змінені за допомогою намальованої лінії під ними, які будуть розтушовані і створять тінь. 
Після того, як ви внесли зміни, відійдіть на кілька кроків від дзеркала, щоб оцінити створений ефект. Завжди пам’ятайте, що люди стоять від вас на відстані більшій, ніж ви від дзеркала, створюючи на обличчі тіні. Тому оцінюючи свою працю, відійдіть подалі від дзеркала.

Вам не потрібен занадто темний олівець, він повинен бути на кілька відтінків темніший, ніж ваша шкіра. Зверніть увагу, олівець повинен бути коричневим, а не кольору міді. Такий олівець не створить потрібний вам ефект. 
Після невеликої практики ви знайдете всі ті місця на своєму обличчі, які вимагають коректування, і зможете швидко досягти професійних результатів. Вам знадобиться всього лише кілька хвилин, які ви витратите, роблячи свій макіяж олівцем
У багатьох жінок тонкі і бліді брови, які виглядають непривабливо. Є багато різних способів поліпшити вид брів, але найлегший і простий спосіб — використовувати олівець. За допомогою олівця можна змінити форму брів і зробити їх більш густими.

Олівцем на брови наносяться точки, починаючи від носа. Після того, як ці точки нанесені, ви можете нанести тонкі короткі штрихи, що імітують волосинки. Використання дуже гострого олівця може створити неприродний і серйозний погляд, який не є привабливим. Стрижень олівця повинен бути м’який, кінчик потрібно приплюснути, і тоді лінії вийдуть природні. 
Коли будете малювати лінії, в зоні арки брів додайте більше тиску на олівець. Після нанесення ліній використовуйте ватний тампон, щоб розтерти краї з метою створення змішаного і природного ефекту затінення. Трохи практики, і ви виявите, що ідеальну форму брів отримати зовсім нескладно. 
Зробити ваші очі виразними за допомогою макіяжу олівцем досить просто. Так робили ще древні єгиптяни. Колірна гамма олівців різноманітна, що дозволяє домогтися бажаного ефекту.

Лайнери для очей можуть бути в формі олівця, в рідкій формі, а також гібридів крему і гелю. Вибір — справа смаку. Олівець створює димчастий вид після розтушовування. Звичайно, потрібна практика, щоб домогтися бажаного ефекту. Щоб досягти сексуального, димного погляду, більшість жінок використовують олівець. Лінія наноситься на верхню і нижню повіку, потім розтушовують, щоб надати нечітке зображення і пом’якшити вигляд. Іноді жінки наносять лайнером тонку лінію по шкірі між очним яблуком і лінією вій. Це прекрасно підходить для вечірнього макіяжу.

За допомогою рідкого лайнера найкраще досягається ефект котячих очей

Лінії можуть бути тонкими або широкими. Якщо хочете яскравий макіяж, лінії можуть мати кілька кольорів. Спочатку наноситься темна лінія, потім безпосередньо над нею проводиться кольорова. 
Ідеальні губи — це ідеальна лінія губ і ідеальний колір. Щоб мати такі губи, дівчата повинні дотримуватись деяких порад.

Лінія не повинна бути занадто широкою. Вся лінія не малюється одним рух, спочатку потрібно нанести невеликі штрихи. Олівець повинен відповідати кольору помади. 
Губи привертають увагу, тому для жінок дуже важливо надати їм ідеальну форму.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: