15 найвдаліших поз для фотосесії, якщо вам за 40

Жінки пікантного віку часто відчувають збентеження, перебуваючи в об’єктиві фотокамери. Як себе подати, як приховати проблемні зони, як прийняти ефектну, але не вульгарну позу? Мільйон питань. Розповідаємо про те, як красиво сфотографуватися, коли вік вже трохи перевалив за двадцять.

ПОРТРЕТ

Портретні фото найкраще виходять при м’якому і теплому світлі. Він згладжує тіні, приховуючи зморшки і дрібні вади на шкірі. Дивитися потрібно в бік сонця (найкраще вже призахідного), прийнявши «ламану» позу, наприклад, злегка повернувшись і направивши погляд через плече.

Але не повертайтеся занадто сильно — інакше на шиї з’являться вельми непривабливі складки.

Уникайте великопланових портретів і використовуйте в кадрі руки — розташувавши їх, наприклад, біля обличчя або голови. При цьому важливо, щоб кисті були розслаблені і знаходилися в природному положенні.

Найкращі пози для портрета:

1. Зробіть рух, ніби ви заправляєте пасмо волосся за вухо, трохи опустивши голову вниз (але тільки не в тому випадку, якщо у вас широке обличчя!).

2. Легенько покрутіть головою, привівши волосся в рух, і подивіться в об’єктив камери.

3. Обіпріться підборіддям на схрещені пальці і подивіться вдалину в сторону від об’єктива.

4. Схрестіть руки на одному плечі, голову трохи нахиліть набік і витягніть шию.

5. Доторкніться до опори — дерева або стіни — скронею. Торкніться її та руками, піднявши кисті до рівня грудей.

6. Добавте в кадр додаткові об’єкти: чашку кави або букет квітів. Тільки тримайте їх на деякій відстані — фото з половиною обличчя, прихованому серед пелюсток, виглядають як мінімум дивно.

7. Обіпріться підборіддям на ліву долоню (це найзручніше зробити, сидячи за столом), а праве плече трохи подайте вперед — так ключиці будуть виглядати більш рельєфно.

ФОТОГРАФІЇ В ПОВНИЙ РІСТ

Найголовніша помилка, яку жінки роблять під час фотосесії — витягають руки вздовж тулуба. Цього робити не можна — вигини в лікті, кисті, шиї, ногах відволікають увагу від деяких проблемних зон в зоні стегон і талії.

Але: ніколи не показуйте зону пахвових западин — це свідомо програшний варіант навіть при гарних грудях і тонких, витончених руках.

Допускається і навіть вітається схрещування рук. Але поза не повинна бути занадто закритою або затиснутою. Жінкам середнього віку не слід розводити ноги і занадто сильно демонструвати зону декольте — після 40 років відверту сексуальність в образі краще замінити елегантністю.

Найкращі пози для фотографій в повний зріст:

1.Схрестіть руки на талії, обхопивши кистями лікті. Корпус трохи нахиліть в одну сторону.

2.Поверніться на 45 градусів до об’єктиву камери, трохи зігніть одну ногу, зачепіться великими пальцями за краї кишень.

3.Заведіть руки за спину, трохи нахиліться вперед і трохи нахиліть корпус в сторону. Погляд направте вниз. Посміхніться! (Поза практично універсальна, але вона виглядає не дуже виграшно, якщо у вас дуже великі груди).

4.Присядьте на який-небудь об’єкт (перила або стіл), обіпріться на нього однією рукою (провідною в кадрі), а іншою обійміть себе за талію, прикривши зону живота.

5.Ще один варіант фото з перилами. Поверніться до них обличчям, обіпріться на них двома руками і трохи нахиліться вперед. Такий знімок найкраще робити з боку.

ФОТО сидячи

Жінки після 40 років часто соромляться фотографуватися сидячи, відчуваючи комплекси з приводу складок на животі та боках. Такі недосконалості фігури можна приховати за допомогою наступних поз:

1.Підтягніть ноги до грудей і схрестіть щиколотки. Покладіть одну кисть на гомілку, а іншою торкніться волосся над вухом, злегка нахиливши голову набік і спершись ліктем на коліно.

2. При зйомках в приміщенні з диваном або ліжком присядьте так, щоб ваша спина стикалася зі спинкою меблів. Верхню частину корпусу трохи поверніть до об’єктиву (зйомка буде вестися збоку). Ту ногу, яка першою з’являється в кадрі, трохи зігніть в коліні. Іншу ногу підтягніть до грудей трохи сильніше. Руками вільно обхопіть коліна і покладіть одну кисть на зап’ястя іншої руки.

3.Присядьте на диван або крісло правим боком. Ноги зігніть в колінах. Лівою рукою обійміть себе за талію, ледь торкаючись до одягу. Правою рукою (тієї, якої ви спираєтесь на диван) торкніться обличчя або залиште її на спинці дивана, дозволивши кисті вільно звисати вниз.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 Кращих вправ для схуднення