16 історій людей, які не посоромилися розповісти про свої провали

Помилки дарують безцінний досвід, а іноді ще й нестримні веселощі — в основному, звичайно, оточуючим, але якщо ми вміємо посміятися над собою, то і нам самим.

Їла яблуко, вивихнула щелепу. Чоловік, який віз мене в травмпункт, так сміявся з мене, що теж вивихнув щелепу. Два чоботи пара.

Відпочивали з чоловіком в Мексиці. Якось увечері йшли до себе в номер і посередині тротуару побачили морську мушлю. Я вирішила її собі залишити на пам’ять. Несу додому, а з ракушки вилазять клешні! Спочатку шок, а потім нестерпне бажання зробити добру справу. Пошкодували ми краба, пішли на пляж і кинули в море. І тільки потім я вирішила загуглити, що ж це за краба такого ми випустили. Ми «врятували» сухопутного краба. Соромно за себе і шкода його до сих пір.

У колеги день народження. Дарую їй шоколадку зі словами: «Нехай твоє життя буде солодким, як шоколад». Все б нічого, але шоколад був гіркий — 72%. Так соромно мені давно не було.

Летіла в літаку, мій пес лежить в перенесенні у мене на колінах. Діти кричать, жарко. Я слухаю музику, думаючи, наскільки простіше з собакою. Спить собі в перенесенні, і все. Шкодувала батьків, які не могли заспокоїти дітей, і пасажирів, які злилися, але мовчали. Діти ж, що тут зробиш. І тут у мого пса почався пронос.

У фільмі побачила чубок, яки можна укладати на дві сторони, сподобалося. Здзвонилася з перукарем, скинула їй фото, вона сказала, що з легкістю так підстриже. Уже в процесі стрижки почала підозрювати, що щось не так, питаю: «Чи не занадто коротко, може, вам ще раз картинку показати?» «Ні, це так стрижеться, висохне, і все буде круто!» В результаті маю коротке рване щось, яке стирчить на всі боки, а перукар каже: «Ти мені наступного разу відео принеси. Звідки я знаю, як це стрижуть?»

У всіх бувають комплекси. І у мене комплекс — криві ноги. Поглиблювала все моя хода на ширині плечей, ну я змирилася і не переживала, поки не відбувалася пара з криміналістики. Тема була «Опис зовнішності людини за методом словесного портрету». Для прикладу викликали мене, і 50 однокурсників почали описувати мою зовнішність. Уже всі явні риси були названі, як викладач сказала: «Ви забули найголовніше — це криві ноги. О-подібної форми».

Колега розповів, як працював заступником директора реабілітаційного центру в обласному місті. Взимку територію завалило снігом. Директор викликає його і каже: «Треба територію в порядок привести, ось вам телефон Володі, він допоможе». Без зайвих питань колега дзвонить Володі: «Алло! Володя? Добрий день. Мені сказали до вас звернутися з приводу прибирання території». «Не питання», — відповів Володя. Через годину сніг прибрали. Володя, виявляється, був мером міста.

Якось влітку був сильний вітер, але це мене не зупинило, і я одягла сукню трохи вище колін. При вході у великий магазин на сходинках вітер подув дуже сильно, спідниця задерлася. Перед спідниці я ще хоч якось могла втримати, а ось із задньою частиною були проблеми. І я не придумала нічого кращого, ніж притулитися спиною до скла на вході. Обличчя людей, які спостерігали цю картину зсередини магазину, я запам’ятаю надовго. Мерилін Монро відпочиває.

Років 7 назад, коли перший раз була в Starbucks, симпатичний бариста запитав моє ім’я. Я, дико бентежачись, посміхаюся і кажу: «Настюша». Думала, фліртує.

Вирішив познайомитися з милою дівчиною в інтернеті, вона дуже розумно і цікаво викладала свої думки, а я простий хлопець. Почав гуглити кожне слово, перш ніж їй написати, шукав хитромудрі синоніми. Виходив діалог якихось нобелівських лауреатів. При цьому вона завжди так говорить, а я понтувався. Через півроку запропонував почати відносини, так як відчував, що закохуюся. На що вона сказала: «Ти занадто розумний для мене, боюся, не потягну з розвитку». Довимахувався.

Плануючи відпустку минулого літа, вже смакував, як буду гуляти і відриватися. Перший день відпустки. Я на операційному столі. Мені пришивають палець. Відірвався.

4 роки тому, сидячи в кафе, знайшов гаманець. Заграла благородність, і я пішов шукати власника. Уявіть реакцію мого друга, який, вийшовши з туалету, побачив, як я «повертаю» його гаманець кожному зустрічному.

Стояла в магазині. Жінка попереду мене розплачується, кладе тисячу. Продавець, явно втомлена, говорить з роздратуванням, що решти немає. Та вперлася, мовляв, ви зобов’язані. Я, неспокійна душа, кажу: «Давайте розміняю». Кладу 2 свої п’ятисотки, а тисячу віддаю їй. Ніхто мені нічого не сказав, тільки недавно дійшло, що я зробила.

Подруга поділилася, що під час прогулянок з дітьми у дворі іноді розмовляє з сусідками. І одна її питає: «Уявляєш, у нас в паркінгу поруч стоїть старий Nissan. Що за нищеброди ставлять таку машину? »Подруга відповідає: «Це ми». Сусідка намагається реабілітуватися: «Та ні, там старий Nissan Maxima, зелений, навіть з іржею». Подруга: «Все ще ми».

Неспішно йду по вулиці, їм мармелад. Повз проходить хлопець нахабно запускає руку в пакетик, хапає жменю і, зло посміхаючись, тікає вперед. Я жмотіна ще та, їжею ділитися не люблю, а нахабних не люблю подвійно. Побігла за ним і штовхнула, а він взяв і впав на рівному місці, та так невдало, що зламав руку. Ні, ми після цього не одружилися. Цей злодюжка подає на мене до суду.

Відразу після інституту я мріяла потрапити на атестовану посаду, але комісію провалила з тріском: надіявся, 48 кг на зріст 172 см. Сказали приходити через місяць. Я їла булки з маслом, пила пиво зі сметаною, але з дзеркала на мене як і раніше дивилася прасувальна дошка. І тоді я вирішила діяти серйозно: купила бюстгальтер на пару розмірів більше, зібрала весь дріб’язок у будинку, розіпхала шкарпеток і пришила до чашок. День Х. Я гордо несу свої «нові груди», ледве втримуючи спину рівно і намагаючись не гриміти при ходьбі. Встаю на ваги: ​​50,5 кг. Лікар каже: «Замало, ну добре, направимо вас до гастроентеролога. Роздягайтеся по пояс». Радісна, попросилася в туалет, а він за сусідніми дверима. Біжу туди, розстібаю бюстгальтер, і вся моя конструкція з гуркотом летить вниз. Ховаю в сумку, плентаюся назад. Погляд лікаря безцінний. Посміялися.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: