17 шикарних ідей для стрижок жінкам з коротким волоссям

На замітку!

Коротке волосся — хороший вибір з багатьох причин, однак багато жінок не наважуються постригтися коротко, тому що асоціюють жіночність з більш довгим волоссям. 

Коротке волосся більш універсальне, ніж довге. Найбільша проблема, яка впливає на здоров’я і красу довгого волосся — посічені кінчики — зникає, коли ви вибираєте більш коротку стрижку.

Коротке волосся дійсно може надати вам більше впевненості в собі. Жінка, яка знає, чого хоче, — це майже завжди сексуально, тому підберіть коротку стрижку, яка буде вам пасувати і пишайтеся нею!

Більш того, з коротким волоссям ви витрачаєте менше грошей на догляд та різні косметичні засоби!

Ось найцікавіші варіанти коротких стрижок, на які вам варто звернути увагу:

Правильно підібрані короткі стрижки, які вам точно будуть пасувати, здатні не тільки допомогти кардинально змінити імідж, а і приховати дрібні недоліки форми обличчя, акцентуючи увагу на перевагах.

На вершину модного Олімпу на противагу минулорічній гладкості прийшла легка недбалість і пишність. Навіть жіночі короткі стрижки виглядають трохи недбалими за рахунок поєднання модернових каскадних переходів і «драбинки» з будь-яким з типів зачісок.

При будь-якому типі волосся відмінним і модним вибором стануть: класичний боб і каскад, асиметричні їх комбінації. Якщо у вас велике обличчя, варто придивитися до асиметричного каре-каскаду, оригінального піксу. На піку популярності кокетливий і хаотичний боб-каскад з боковим проділом або без нього, вкорочене каре з рівним або не довгим косим чубчиком. Ефекту легких хвиль дозволять домогтися зачіски: «аврора», піксі-драбинка, супер короткий каскад.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: