18 підказок Зигмунда Фрейда, які допоможуть забрати тривогу і краще зрозуміти себе

Великий психоаналітик Зігмунд Фрейд обезсмертив своє ім’я, підібравши ключі до несвідомого. Він зрозумів, в чому полягає драма людської душі і що потрібно для її зцілення. Пропонуємо вам 18 підказок Фрейда, які спрямують на вірний шлях, допоможуть прибрати почуття тривоги і краще зрозуміти себе.

Таємниця людської душі укладена в психічних драмах дитинства. Докопайтеся до цих драм, і зцілення прийде.

Людина одужує, «даючи волю» своїй сексуальності.

Єдина людина, з якою ви повинні порівнювати себе — це ви в минулому. І єдина людина, краще якої ви повинні бути — це ви зараз.

Ти не перестаєш шукати сили і впевненість зовні, а шукати слід в собі. Вони там завжди і були.

Без сумніву, проблема тривоги є вузловою точкою багатьох найважливіших питань; дозвіл загадки тривоги проллє потік світла на все психічне життя людини.

Невроз — це нездатність переносити невизначеність.

У любовних відносинах не можна жаліти одне одного, так як це може призвести лише до відчуження. Якщо є труднощі, їх треба долати.

На жаль, пригнічені емоції не вмирають. Їх змусили замовкнути. І вони зсередини продовжують впливати на людину.

Нічого не буває випадкового, все має першопричину.

У певному сенсі те, що ми називаємо щастям, трапляється в результаті (переважно непередбаченого) задоволення тривалого часу, який стримує потреби.

Людина, яка була безперечним улюбленцем своєї матері, через все своє життя проносить почуття переможця і впевненості в удачі, які нерідко призводять до дійсного успіху.

Сновидіння ніколи не займається дрібницями; ми не допускаємо, щоб незначне турбувало нас уві сні. Зовні невинні сновидіння виявляються образливі, якщо зайнятися їх тлумаченням; якщо можна так висловитися, у них завжди є «камінь за пазухою».

Депресія- це заморожений страх.

Яким сміливим і самовпевненим стає той, хто знаходить переконаність, що його люблять.

Люди розуміють дійсність незадовільною і тому живуть у світі фантазій, уявляючи собі виконання своїх бажань. Сильна особистість втілює ці бажання в реальність. Слабка так і живе в цьому своєму світі і її фантазії, які втілюються в симптоми різних хвороб.

Бути абсолютно чесним із самим собою — хороша вправа.

До зайнятої людини рідко ходять в гості нероби — до киплячого горщика мухи не летять.

Тільки втілення в життя мрії дитинства може принести щастя. 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Як зробити довговічну підлогу з колод власними руками