19 оригінальних ідей облаштування передпокою

Здавалося б, подумаєш, передпокій … Ну, немає. Передпокій виконує відразу кілька функцій. Правильно продуманий дизайн може кожен сантиметр перетворити в корисну площу.

«Придумали» і «продумати», різниця всього в одній букві, а як міняється зміст: щось не існуюче в дійсності, фантазія перетворюється в результат всебічного обмірковування.

В умовах мегаполісів це дуже актуально і затребувано. І якщо у вас немає заміського будинку, де ви самі спланували собі багато вільного місця, об’єму, то ви дуже цінуєте життєвий простір.

Наш пост допоможе вам придумати і продумати три найважливіші елементи інтер’єру передпокою: зручність, психологічний комфорт і економію цього самого життєвого простору. Погляньте, жодної зайвої деталі і все під рукою, все вивірено, а місце залишилося. Є і гармонія, і пропорції. Форма, колір і прикраса повинні мати сенс і функціонал.

Такий багатофункціональний інтер’єр створює перше враження, повідомляє інформацію про мешканців будинку. Але в той же час є місцинка, де можна зав’язати шнурок і звичайно, кинути останній погляд у дзеркало: чи все в порядку?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ