19 страшних місць планети, заборонених для відвідування

Всесвітнє сховище насіння, Норвегія 

Немає нічого більш загадкового, ніж різного роду заборонені зони. Як відомо, заборони тільки підігрівають інтерес. Сьогодні вас чекає добірка найбільш таємничих місць планети, багато з яких закриті для відвідування. Від таємних товариств до проклятих островів, ці напрямки немов магніт для допитливих.

У тунелі на глибині 130 м зберігається 100 млн зразків насіння основних сільськогосподарських культур. Спорудження спроектовано з метою забезпечити насіння від глобальних катастроф, і у кожної країни є свій відсік. Всесвітнє сховище насіння вже відкрило свої запаси для Сирії через знищення сховища насіння в Алеппо.

Північний Сентінельский острів, Індія
Північний Сентінельский острів — батьківщина сентінельців, аборигенів, які проживають на ньому. Вони відкидають будь-які контакти з людьми цивілізації. Гостей тут зустрічають не хлібом-сіллю, а стрілами.

Катакомби Парижу
Підземне кладовище на місці стародавніх римських каменоломень площею 11000 м2. Катакомби мають мережу тунелів довжиною 1,5 км, але лише частина з них відкрита для відвідування, оскільки висока ймовірність заблукати.

Зона 51, США
Американська військова база в пустелі штату Невада, що складається з 15 підземних рівнів. Влада США заперечували її існування аж до 2013 року. Секретність бази зробила її предметом численних теорій змови, особливо про непізнані літаючі об’єкти.

Врата Плутона, Туреччина
Печера під назвою Врата Плутона, виявлена археологами в турецькому Ієраполісі, була відома в міфології як портал в потойбічний світ. «Це простір заповнений парами настільки туманними і щільними, що ледь можна розглянути землю. Будь-яка тварина, яка потрапляє всередину, зустрічає миттєву смерть», — писав грецький географ і історик Страбон. З печери дійсно виходять пари вуглекислого газу, а в давнину він виділявся в ще більших об’ємах.

Метро-2, Росія
Термін «Метро-2» вперше ввів письменник Володимир Гоник в своїй книзі «Пекло» в 1992 році. Як запевняв автор, роман був написаний на основі зібраних особисто ним за двадцять років відомостей про бункери і лінії секретного метро, ​​що зв’язують їх. Бункери «Метро-2», на думку Гоник, служили для розміщення в них керівництва Політбюро і ЦК КПРС, а також членів їх сімей на випадок війни. У 2004 році керівник протоколу президента СРСР Михайла Горбачова і першого президента Росії Бориса Єльцина Володимир Шевченко першим з колишніх вищих державних чиновників фактично підтвердив наявність в Москві секретного метро: «Відомості про кількість підземних комунікацій сильно перебільшені. При Сталіні, який дуже боявся замахів на своє життя, справді працювала одноколійна гілка підземного метро від Кремля до так званої ближньої дачі у Волинському.

Печера Ласко, Франція
Мальовничі і гравіровані малюнки приблизно XVIII-XV тисячолітті до н. е. в історичному регіоні Франції Перигоре на території комуни Монтіньяк. У 1963 році печеру закрили для відвідування, оскільки туризм став загрожувати безпеці наскальних зображень: надлишок вуглекислого газу, занадто висока температура і штучне освітлення стали причиною поширення колоній водоростей.

Острів повів, Італія
За часів Римської імперії острів використовувався як місце заслання для хворих на чуму, в 1793 році він став карантинним ізолятором для моряків, а в 1922 році на острові була відкрита психіатрична лікарня, яка існувала до 1968 року. Стверджують, що на острові поховано кілька сотень тисяч людей. Репутацію острова посилюють розповіді про жахливі експерименти, що проводяться на пацієнтах психіатричної лікарні.

Острів Кеймада-Гранді, Бразилія
Острів в Атлантичному океані в 35 км від берегів Бразилії відомий як місце проживання однієї з найнебезпечніших змій світу — острівної ботропса, чий укус викликає швидке омертвіння тканин, гостру ниркову недостатність, шлунково-кишкові кровотечі, мозкові кровотечі. З цієї причини, а також заради збереження флори і фауни, влада країни забороняють відвідування острова.

Зона відчуження Чорнобильської АЕС, Україна
Заборонена для вільного доступу територія, що зазнала інтенсивного забруднення радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції в 1986 році. Незважаючи на свою небезпеку, є місцем нелегального туризму.

Острів Норт-Бразер, США
Безлюдний острів в протоці Іст-Рівер, Нью-Йорк, з сумно відомою історією. У 1885 році на його території відкрилася лікарня Riverside Hospital, що спеціалізувалася на лікуванні віспи та ізоляції хворих. Найвідомішою його пацієнткою була легендарна Тифозна Мері. У 1904 біля берегів острова зазнав аварії пароплав «Генерал Слока», загинуло понад тисячу осіб. У 1950-х була відкрита клініка для реабілітації наркоманів, а й вона користувалася поганою славою.

Зона відчуження АЕС Фукусіма-1, Японія
11 березня 2011 року в результаті сильного в історії Японії землетрусу і наступного за ним цунамі на АЕС Фукусіма-1 сталася радіаційна аварія максимального 7-го рівня. На території станції тривають роботи з ліквідації наслідків аварії. За оцінкою японських інженерів-ядерників, приведення об’єкта в стабільний, безпечний стан може зайняти до 40 років.

Гробниця першого імператора династії Цинь, Китай
Гробниця першого імператора династії Цинь в Сіані широко відома знаменитою теракотовою армією. Поховання було виявлено в березні 1974 року, але дослідження ще не закінчено, а місце поховання імператора все ще очікує розтину.

Острів Суртсей, Ісландія
Острів з’явився 14 листопада 1963 року. За кілька днів до цього на глибині 130 метрів почалося виверження підводного вулкана на північний захід від островів Вестманнаейяр. Суртсей з моменту появи твердої породи вище рівня океану став об’єктом наукових досліджень. Для туристів цей об’єкт Всесвітньої природної спадщини закритий.

Острів Ніїхау, Гаваї
Ніїхау, відомий також під назвою «Заборонений острів», з 1864 року є приватним володінням родини Робінсонів. На острові немає телефонного зв’язку, автомобілів і доріг з покриттям. Сонячні батареї забезпечують населення острова електрикою, а вода надходить за рахунок збору дощової води. Навіть родичі жителів можуть відвідати Ніїхау тільки за спеціальним дозволом.

Ватиканський секретний архів, Ватикан
Приватний архів Папи Римського протяжністю стелажів з документами 85 км, 40 з яких, за неперевіреними даними, є найбільшим зібранням окультної літератури в світі. Доступ до матеріалів відкритий лише для вузького кола науковців.

Храм Ісе-Дзінгу, Японія
Святилище в місті Ісі префектури Міе, присвячене божеству Аматерасу о-Мікамі. Ісе-Дзінгу вважається основною синтоїстською святинею Японії, тому вхід в головне святилище дозволений тільки священнослужителям вищого рангу і членам імператорської фамілії.

Острів Морган, Південна Кароліна, США
Острів Морган, відомий також як острів мавп, розташований на північ від Бофорта, Південна Кароліна. Тут мешкає колонія макак-резус чисельністю 4000 особин, переселена з Пуерто-Ріко. Коли макак, заражених вірусом герпесу, стало занадто багато в Ла-Паргуера, Південна Кароліна запропонувала переселити колонію на свій безлюдний острів Морган. Перебування на острові дозволено лише дослідникам Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID).

Богемський гай, США
Щороку в липні в Богемському гаю, Каліфорнія, збирається приватний чоловічий клуб мистецтв. Винятковою особливістю клубу є те, що черга в члени клубу — приблизно 15 років. Серед учасників багато музикантів, високопоставлених ділових лідерів, урядовців. Геральдичний девіз гаю — «Павуки, що плетуть павутину, сюди не приїжджають». У клубі практикуються ритуали жертвопринесення і поклоніння статуї Сови.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Мінус 20 кілограм! Дієта Світлани Ходченкової. Ось як це їй вдалося ...