19 суворих істин, котрі ви не хочете чути, але повинні

Я блогер, який займається подачею інформації такою, якою вона є, не покриваючи її «цукровим сиропом» з селфі в Instagram, ідеальними фільтрами і красивими словами. Я писав про те, як припинити стосунки з невдахами, боротися із залежністю від порно, не звертати увагу на хейтерів у Інтернеті і все погане в цьому світі.

Я тут не для того, щоб справити на вас враження, я тут для того, щоб розкрити вам істини, необхідні для вдосконалення. Мова піде про те, як йти до своєї мети, використовуючи правду, залишити після себе спадщину, яка захистить вас від жалю.

До вашої уваги дев’ятнадцять суворих істин, які ви повинні знати:

1. У всіх нас однакові проблеми

Мої проблеми такі самі, як і ваші. У вашому житті може відбуватися суцільна чорна смуга, але ви не єдині такі на світі. Розлучення, смерть близької людини, відмова чи звільнення – це те, з чим зустрічається багато людей.

Усвідомлення того, що ваші проблеми не є унікальними, дозволить вам рухатися далі, не застигнути на місці та не жаліти себе. Всі ваші проблеми – це лише процес, який ви повинні пережити.

Цей процес є частиною людського досвіду. Ви були змушені взяти на себе цю ношу, коли ваші батьки вирішили зачати вас.

2. Вам не потрібен досвід – ніколи

Багато людей не наважуються спробувати влаштуватися на роботу своєї мрії лише через те, що в оголошенні вказано «Досвід роботи в цій сфері – не менше 5 років».

Ця фраза є частиною шаблону кожного оголошення про роботу. Вона призначена для того, щоб відсіяти людей, які люблять витрачати свій і чужий час, які здатні бачити тільки перешкоди, що перегородили шлях. Якщо ви відмовляєтеся від кар’єри своєї мрії тільки через рядки в оголошенні про роботу, ви навряд чи призначені для роботи в більшості компаній.

Досвід часто призводить до фіксованого мислення, коли ви думаєте, що знаєте все, тоді як насправді це не так.

Іноді найкращий досвід – це його відсутність і геніальне мислення.

3. Всі ми в своєму житті зустрінемося з втратою близьких людей – будьте готові до цього

За останні кілька років я втратив багатьох родичів, в тому числі бабусю, яка померла у віці 104 років: вона перестала їсти і вирішила, що прожила вже достатньо. У той день, коли лікарі сказали мені, що їй залишилося недовго, я був далеко від міста.

Я купив квиток і поспішив до неї, щоб попрощатися. Я приїхав якраз вчасно, взяв стареньку за руку і сказав, що дуже сильно її люблю. Вона стиснула мою руку, заплющила очі – і все. Мені здавалося, що весь цей час вона чекала на мене.

Кожному з нас судилося зустрітися в житті із втратою, тому насолоджуйтеся часом, який ви проводите зі своїми друзями і сім’єю. Не приймайте їх, як належне і ніколи не покидайте людей, які вам не байдужі, в складних ситуаціях.

Нехай ваші стосунки не будуть заплямовані чимось дурним на кшталт розбіжностей з приводу грошей або різних переконань.

Смерть гарантована для всіх нас. Це єдине, в чому ми можемо бути впевненими і це єдина мотивація, якої ми потребуємо.

4. Скарги – марна трата часу

Скарги нічим не допоможуть, це функція скигліїв, які не хочуть дивитися в обличчя суворій правді: ми контролюємо все, що з нами відбувається. Це означає, що ми керуємо тим, як інтерпретуємо всі події, що відбуваються з нами.

Скарги – це хвороба, протиотрута від якої називається: «Дідько, припини це негайно, будь ласка!».

Ніхто не любить тих людей, хто вічно скаржиться. Замість того, щоб рухатися вперед до своєї мети, ви стоїте на місці.

5. Всім плювати на ваш особистий бренд

Всі ці курси щодо створення особистого бренду і «створення бренду на LinkedIn» смішні.

Ніхто не хвилюється про ваше его або про те, наскільки гарні ви або ваша компанія. Все, що нас цікавить – цінність, яку ваша справа дає нам. Якщо ви займаєтеся тим, що має значення для інших, то нам це буде подобатися. От і все.

Ваш бренд – це сприйняття, засноване на результатах, які ви показали в минулому. Корисність вашого бренду рівнозначна тому, чому ви можете навчити нас, що ви можете дати нам або наскільки сильно ви можете надихнути нас.

6. Думки інших людей не мають значення

Загрузнути в болоті чужих думок – це повне безумство! У половині випадків люди, які висловлюють ці думки – це невдахи, які проектують на вас свої бажання, потреби і невдачі. Вони живуть чужим життям, тому що їхнє життя – повний відстій.

Єдина думка, яка має значення – це ваша. Якщо ви вірите в те, що здатні на неможливе, отже, у вас все вийде.

7. Вам не потрібно освіти або дозволу – обирати вам

Якось на днях колега запитала мене, чи потрібно їй проходити курси, пов’язані з соціальними медіа, якщо вона хоче працювати в цій сфері. Я відповів їй: «Навіщо? Заяви про себе в Інтернеті, продемонструвавши свої здібності».

Я також додав: «Існує багато підкастів, які ти можеш слухати безкоштовно і які нічого не вимагають від тебе, крім прослуховування. Зрештою, все зводиться до того, щоб знайти людей, які домоглися значних результатів у цій сфері та іти за їхньою стратегією».

Щоб досягти своєї мети вам не потрібна освіта. Вам також не потрібен чужий дозвіл.

Чим би ви не займалися, не витрачайте часу на пошуки схвалення. Ця звичка виникає як результат надмірного обдумування, лінивства і відсутності дій.

8. Не шкодуйте

Було проведено кілька досліджень, присвячених тому, про що думають люди, які перебувають на смертному ложі. Як правило, більшість з них жаліли про те, чого їм не вдалося зробити.

Коли ви усвідомлюєте, що немає ніяких бар’єрів і що ви повинні спробувати все, до чого лежить душа (ну, наркотики сюди не належать), ви почнете жити життям без жалю.

Ваше життя – це диво. Якщо ви любите подорожувати, робіть це. Якщо ви хочете побудувати кар’єру в певній сфері, зробіть це. Стратегії, ресурси, люди й інше прийдуть у ваше життя, коли ви почнете діяти без жалю.

9. Життя сповнене страждань, які ви повинні навчитися приймати

В певній мірі життя схоже на тортури. Ми будемо страждати з найпершого дня – це гарантовано. З іншого боку, страждання є тортурами тільки тоді, коли ви дозволяєте собі страждати.

Коли ви розглядаєте страждання, як необхідність і вчитеся використовувати його в своїх інтересах, воно стає паливом для ваших цілей та мрій. Коли прикрості з’являються у вашому житті, ви вже знаєте, що з ними робити.

Страждання – це частина боротьби, яка допомагає вам здійснювати дивовижні речі в цьому світі.

10. Припиніть даремно витрачати свій час, змиваючи його в унітаз

Даремні дії замість руху за своєю пристрастю – найбільш немудра річ, яку ви може робити. За той час, який ви витрачаєте даремно, можна було б досягти багато чого. Якщо ви думаєте, що у вас немає часу на те, щоб писати статті, музику, тренуватися, ви помиляєтеся. У вас є стільки ж часу, скільки і у мене, так чому б його не присвячувати заняттям, які вам дійсно подобаються?

11. Плекання цінностей – понад усе

Саме тому у мене немає Paymentwall, тренінгів або курсів. Коли ви берете участь у формуванні величезних цінностей безкоштовно, все, що вам потрібно, приходить у ваше життя швидко і легко.

Суть в тому, що ви допомагаєте іншим людям отримати те, що їм потрібно, щоб ви могли отримати те, що потрібно вам.

Вам ніколи більше не доведеться турбуватися про гроші, якщо ви зосереджуєтесь на створенні нематеріальних благ та на особистісному розвитку.

12. Подяка – це суперсила!

Після того, як я почав вести журнал подяки, я навчився бачити багато хорошого в світі. Навіть в період кризи я не втрачаю цієї можливості.

Подяка – це здатність встановлювати в своїй голові баланс між негативним і позитивним. Це ніколи не відбудеться саме по собі, тому ви повинні зробити звичкою свідому подяку кожен день.

13. Не хочу вас засмучувати, але гроші не зроблять вас щасливими людьми

Я знаю, що означає мати більше грошей, ніж ви можете витратити – нічого не означає.

У глибині душі ви знаєте, що гроші не зроблять вас щасливими, але ви перед собою ставите їх за мету тому, що всі інші роблять те ж саме.

Сувора правда полягає в тому, що зміст і мета (що звучить банально) набагато могутніші за гроші.

Ми прагнемо почуттів, а не грошей. Вам не потрібні гроші, вам потрібні почуття, які виникають, коли вони у вас з’являються або коли ви щось купуєте. Сенс і мета викликають набагато кращі відчуття, і це безкоштовно.

Найбільш депресивний період в моєму житті був тоді, коли я був багатий у фінансовому плані, але бідний розумом.

Все змінилося, коли я знайшов мету важливішу, ніж я сам.

Така самісінька можливість доступна і вам. Ви скористаєтеся нею? Ви приймете цю сувору істину?

14. Будьте собою і припиніть бути акторами

Правильні люди з’являться у вашому житті, коли ви перестанете бути голлівудським актором і прикидатися, що у вас немає проблем і що все у вашому житті чудесно.

Слово «актор» я використовую, щоб описати того, хто не показує своєї вразливості, не має автентичності та приховує своє справжнє «Я».

Говорити людям, що з вами не все в порядку – це нормально. Просити про допомогу – найбільший дар, який можна і потрібно використовувати, коли вам болісно або ви страждаєте.

Якщо ви приховуєте своє справжнє «Я» тому, що вам соромно бути собою, тоді знайте: ви завжди можете стати людиною, якою мрієте бути. Це вимагає дисципліни, сміливості, готовності боротися, вміння пристосовуватися і визнавати свої помилки.

Прийміть те, де ви зараз перебуваєте і зробіть все можливе і неможливе заради свого майбутнього. Ми здатні на набагато більше, ніж наші теперішні обставини.

15. Час – єдина валюта

Припиніть продавати час за гроші, відмовтеся від  чинників, що відвертають, токсичних звичок, поганих друзів і всього того, що не приносить вам користі. Час – єдине, чого ви не зможете повернути назад. Займайтеся тільки тим, що вам дійсно подобається.

Оберігайте свій час, як власне життя. Витрачайте його на допомогу іншим, життя без жалю і пристрасні захоплення.

16. Одні люди мріють, а інші роблять

У всіх нас є надії і мрії, але мало хто робить те, про що мріє. Чому? Тому що мрії – як оргазм: мріючи, ви відчуваєте себе приголомшливо.

Мріяння стало формою мастурбації – воно не веде ні до чого суттєвого. Дії відокремлюють людей, яких ви вважаєте успішними, від тих, кого ви вважаєте посередніми або що ще гірше невдахами.

Ви повинні діяти, навіть, якщо не знаєте всіх відповідей.

Ми всі прагнемо стати кращими в тому, що робимо, але це відбудеться тільки тоді, якщо ви будете експериментувати, вчитися, рости і продовжувати діяти.

Ви отримаєте навички, необхідні для того, щоб робити кроки і з’ясувати, що не так. Будь ласка, припиніть мріяти і почніть діяти.

17. Спроба відповідати уявленням суспільства про успіх призведе до провалу

Те, що ви бачите в Інтернеті та вважаєте успіхом – це брехня. Успіх – те, що ви робите і він варіюється в певній мірі для кожної людини.

Велика частина того, що суспільство вважає успіхом, побудована на застарілих ідеях.

Нам, представникам Покоління Y, ідею про успіх прищепили батьки, які цінують господарство, автомобілі, освіту та інше – тобто те, що не узгоджується з тим, ким ми є.

Всередині нас виникає конфлікт, тому що ми хочемо іти за власною версією успіху, але в такому випадку ми втрачаємо визнання суспільства, оскільки не відповідаємо критеріям більшості.

До біса більшість. Будьте собою.

18. Досконалості немає

Досконалість ігнорує невдачі, помилки, мислення зростання і нереалістичний погляд на світ.

Ми всі недосконалі і це те, що робить нас прекрасними людьми. Досконалість – це жарт. І в цьому полягає сувора істина.

19. Ми всі помремо. Кінець

Годинник іде. Дочитайте цю статтю і використайте час, який у вас залишився, щоб залишити цінний спадок. Надихайте світ, дбайте про свою сім’ю і змиріться з тим фактом, що одного разу вам доведеться сказати «прощавай» цьому світу.

Смерть гарантована для всіх нас. Це єдине, в чому ми можемо бути впевненими і це єдина мотивація, яка вам потрібна.

Фото заголовку
За матеріалами

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: