20 фотографій принца Вільяма, які доводять, що він справжній красень

Зразковий сім’янин, турботливий батько, спортсмен, веселун, капітан Королівської військово-повітряної сили, просто хороший хлопець і справжній принц — принц Вільям або герцог Кембриджський. Саме йому ми сьогодні і присвятили цю статтю. І на цій сторінці ми поділимося з вами архівними фотографіями, які доводять, що принц Вільям — взагалі-то був справжнім красенем, і цілком міг би навіть зайняти місце в Голлівуді.

Він – справжнісінький принц. А ще герцог Кембриджський, граф Стратхернський і барон Каррікфергюс. Після свого батька він – другий у черзі спадкоємець престолу. Вільям, як член королівської сім’ї, має власний герб, оснований на державному гербі Великобританії, який він отримав на своє 18-річчя.

Вільям – добрий, і в нього велике серце. Після великої пожежі в Лондоні Вільям один з перших передав гроші до фонду допомоги постраждалим. Суму не розголошували, але за свідченнями інсайдерів вона становила близько 700 000 фунтів стерлінгів.

Йому дуже личить військова форма, навіть більше, ніж цивільний одяг. 2006 року Вільям вступив до Королівської військової академії, чим повторив та вшанував кар’єру всіх членів королівської сім’ї за чоловічою лінією. Потім він служив  у британському полку Королівської кінної гвардії. 2009 року він закінчив Сандгерст зі званням молодшого лейтенанта і вступив до літньої школи КВВС, з якої вийшов зі званням капітана. Вільям був зарахований до складу рятівної бази Королівських ВПС і брав участь у багатьох спецопераціях.

Він блискуче танцює. І справа не в тому, що він уміє це робити. Вільям танцює з усією душею, щиро й отримує від цього задоволення. Будь-яка дівчина радо склала би йому компанію, нехай і на декілька хвилин. Але принц уже заброньований до кінця життя.

 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  10 приголомшливих ідей, які зроблять інтер’єр вітальні ексклюзивним