20 правил, які зроблять чоловіка одержимим Вами

Протягом багатьох років гуру Еллен Фейн і Шеррі Шнайдер аналізували поведінку щасливих в особистому житті жінок — тих, у кого було багато шанувальників, хто вдало вийшов заміж і був щасливий у шлюбі. Опра Уїнфрі назвала їх бестселер «Правила завоювання серця чоловіка твоєї мрії» феноменом і двічі запрошувала авторів на своє ток-шоу. Журнал People відніс книгу до категорії must-read, а глянцеві журнали назвали її найкращим виданням про відносини. За 20 років існування «Правил» мільйони жінок змогли відчути їх абсолютну ефективність.

Вони отримали відносини сповнені любові і поваги, які перетекли в щасливий і міцний шлюб. Прислухаючись до порад з цієї книги, Кейт Міддлтон вийшла заміж за принца, а Блейк Лайвлі підкорила серце не одного голлівудського холостяка. У «Нових правилах» письменниці допомагають сучасним жінкам і дівчатам спілкуватися через Facebook, Skype, SMS і т.д. і при цьому залишатися загадковою, підтримувати в чоловікові інстинкт мисливця, коли навколо нього так багато «легкої здобичі», вийти заміж в епоху, коли всі живуть в цивільних шлюбах і не поспішають брати відповідальність.

Не намагайтеся змінити чоловіка і вчити його життя. Займіться цим після того, як він на вас одружується!

Чоловіки люблять труднощі і втрачають інтерес, коли об’єкт цієї зацікавленості — і особливо жінка — дістається їм занадто легко. Секретний спосіб роздобути хлопця: бути для нього важким завданням. Поводьтеся з ним так, як ніби він був вам байдужий, закликають Еллен Фейн і Шеррі Шнайдер. Необхідно створити атмосферу таємничості і змусити чоловіка пристрасно бажати зустрічі з вами, що на теперішній час велика рідкість. «Правила» — це такий спосіб спілкування з будь-яким чоловіком (за умови, що він перший завів з вами розмову, особисто або в інтернеті), завдяки якому він стає одержимий вами і готовий до серйозних стосунків.

Як вийти заміж за чоловіка мрії

1. Будьте дівчиною, не схожою на інших і виглядайте як дівчина, яка не схожа на інших.

2. Не підходьте до чоловіка перша і не заводьте розмову, не дзвоніть і не пишіть чоловікові перша.

3. Не запрошуйте чоловіків на побачення за допомогою SMS, соціальних мереж і ніяким іншим способом.

4. Почекайте мінімум 4 години, перш ніж відповісти на перше повідомлення чоловіка, і мінімум півгодини, перш ніж відповідати на кожне наступне повідомлення.

5. «Поговоримо / спишемося пізніше»: завжди і все закінчуйте першою — і зникйте з поля зору!

6. Не відповідайте на SMS і будь-які інші повідомлення після півночі.

7. Не приймайте запрошення на суботнє побачення пізніше середи. «Правильні дівчата» ведуть насичене життя. Звичайно ж, ви вже склали плани на вихідні до того, як настав четвер! Якщо він запросить вас занадто пізно, не влаштовуйте йому догану. Просто скажіть, що вам дуже шкода, але ви зайнята.

8. Тримайтеся подалі від його профілів в соціальних мережах і рідко пиши на його стіні.

9. Зробіть себе «невидимою» для миттєвого обміну повідомленнями. Навіть якщо у вашому житті нічого не відбувається, не варто сповіщати про це хлопця, миттєво відповідаючи на його повідомлення. Як і при будь-якій іншій формі комунікації, він повинен чекати можливості приватної розмови з вами. Щоб бути вам цікавим, йому доведеться серйозно попрацювати. Не позбавляйте чоловіка цієї можливості, відразу відповідаючи на повідомлення і просиджуючи в онлайні годинами! Пам’ятайте, у вас є своє життя (навчання, робота, друзі, хобі, тренування і, як ми сподіваємося, побачення), а на балаканину залишається тільки 10 хвилин і не більше. Якщо хлопцю багато потрібно вам сказати і про багато запитати, він може зробити це під час побачення!

10. Не проводьте з ним 24 години на добу сім днів на тиждень.

11. Відносини на відстані: нехай він сам пропонує частіше спілкуватися по скайпу і відвідувати вас.

12. Не пишіть чоловікам перша, ігноруй смайлики і підморгування на сайтах онлайн-знайомств.

13. Не розплачуйтеся за вечерю і взагалі ніяким способом не купуй його любов.

14. Не робіть саморуйнівних вчинків, зустрічаючись з одруженими чоловіками. Якщо він хоче вас бачити, скажіть йому, щоб подзвонив вам тоді, коли стане холостяком. А після цього ніяких комунікацій, забудьте його, скажіть «наступний!» — і зосередьтеся на пошуку чоловіків, які дійсно вільні.

15. Не зустрічайтеся з чоловіком, який більше ніж один раз скасовує ваші зустрічі.

16. Не посилайте чоловікові нічого такого, що було б неприємно залишити у нього в разі вашого розставання.

17. Не погоджуйтеся на секс на одну ніч і безглузді зв’язки.

18. Не поспішайте спати з чоловіком. «Правильна дівчина» змушує хлопця чекати, щоб допомогти йому закохатися в неї саму, в її душу, в її сутність — а не тільки в тіло. Чим довше ви відтягуєте інтим, тим довше він зможе за вами доглядати, планувати романтичні зустрічі і мріяти про вас. Чоловіки люблять труднощі і не цінують нічого, що дається їм дуже легко, особливо це стосується сексу!

19. Не зустрічайтеся з чоловіком без зобов’язань! Якщо ваші стосунки тривають більше року і при цьому вони «правильні» (ви дозволили чоловікові «ганятися за вами», зустрічалися з ним не більше 2-3 разів на тиждень, відмовлялися проводити з ним відпустки, не переїжджали до нього жити), то тим самим допомогли йому закохатися в вас і захотіти одружитися. Чоловік хоче бачити вас все більше і більше. Але якщо через рік відносин чоловік не запропонував вийти за нього заміж, слід сказати йому, що ви — дівчина старомодного виховання і не збираєтеся ні з ким зустрічатися вічно. Якщо він почне виправдовуватися, запропонуйте зробити паузу у відносинах. Попросіть його обміркувати все на самоті і зателефонувати, коли він буде готовий до зобов’язань.

20. Перестаньте зустрічатися з чоловіком, якщо він не подарував романтичний подарунок на ваш день народження або День святого Валентина, або взагалі забув про ці дати.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  8 речей, які відбуваються з вашим тілом, коли ви робите татуювання