25 фото жінок, яких перетворив стиліст

Ім’я Костянтина Богомолова відомо кожному, хто хоч трохи цікавиться модою. Він визнаний авторитет у своїй професії. До його думки прислухаються, навіть якщо мова йде не тільки на теми стилю і моди, а й просто про життя.

Ще на початку 90-х років Костянтин Богомолов одним з перших почав розробляти новий тоді напрямок імідж-дизайну, який моментально викликав величезний інтерес, як в суспільстві, так і в засобах масової інформації.

Але найбільшу популярність Костянтину Богомолову принесла його діяльність в якості викладача і аналітика моди. Його семінари — це унікальна можливість навчитися орієнтуватися у всьому різноманітті сучасної моди, освоїти іміджевий підхід до роботи стиліста, осягнути секрети стильного образу.

У 1999 році в Ризі почав свою роботу навчальний центр «Bogomolov ‘Image School», відразу став широко відомим в Латвії та за її межами. Ця популярність заснована на тому високому рівні професіоналізму, який набувають в навчальному закладі його учні — дипломовані імідж-дизайнери, затребувані і успішні фахівці.

А ось і роботи по перетворенню, виконані Костянтином Богомоловим і його учнями — студентами Міжнародного навчального центру «Bogomolov ‘Image School»

Наталя, домогосподарка з Києва, 41 рік

Ірина, дизайнер інтер’єрів з Санкт-Петербурга, 42 роки

Асель, домогосподарка з Алма-Ати, 33 роки

Лорета, біоенергетик із Вільнюса, 55 років

Йоланта, підприємець з Каунаса, 53 роки

Жанар, директор івент-агентства з Алма-Ати, 40 років

Анна, менеджер з Києва, 34 роки

Віра, менеджер з Риги, 55 років

Тетяна, домогосподарка з Алма-Ати, 54 роки

Аліна, працівник харчового підприємства з Риги, 48 років

Наталя, директор з Санкт-Петербурга, 50 років

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: