27 добрих фотографій, які доводять, що вашій дитині обов’язково потрібен домашній вихованець

У цій смішній фото добірці ви побачите як домашні тварини іноді потрапляють в дитяче рабство. Вони ростуть разом з раннього віку, тому вихованці багато їм дозволяють. Ви тільки подивіться, діти і лежать, і сидять, і сплять на бідних тварин. А вихованці все їм дозволяють, адже вони так люблять своїх маленьких господарів. Для тебе такі безвідмовні звірки стають справжніми друзями!

Поруч з чотириногим другом дитина вчиться бути організованою та дисциплінованою. Домашня тварина вчить дитину відповідальності за інших. Дитина усвідомлює, що тварина — це не іграшка, і за нею потрібно щодня доглядати, годувати, вигулювати. Навички спілкування з домашнім улюбленцем допоможуть дитині в дорослому житті, вона навчиться відповідати за свої вчинки.

Чотириногий друг — це найкращий психолог і помічник в питаннях соціальної адаптації. Діти, у яких є собака, легше за інших вливаються в новий колектив і заводять друзів. Собака може допомогти сором’язливій дитині вступити в контакт з однолітками у дворі, знайти приятелів.

Домашня тваринка допомагає дитині познайомитися з навколишнім світом. Чотириногий друг — це джерело перших знань про природу. Дитина спостерігає за вихованцем, за його поведінкою, реакцію на погладжування, на різні команди. Тварина також має велике значення в розвитку сенсорики у дитини.

Тварина є джерелом різних видів діяльності, в результаті яких у дитини формується спостережливість, допитливість, розвивається фантазія.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: