35 років по тому: як виглядають зараз дівчата-шестерняшки

Джанет і Грем Уолтон дуже хотіли стати батьками. Але їх природне бажання мати дітей незабаром перетворилося на справжнє життєве випробування. Протягом декількох років Джанет багато разів намагалася завагітніти. Але марно.

Пара нарешті вирішила спробувати допоміжну репродуктивну технологію (ДРТ). На жаль, вона теж не допомогла. Після дванадцяти спроб Джанет так і не завагітніла. Надії пари вже почали гаснути, коли сталося чудо. На 13-й спробі ДРТ Джанет нарешті завагітніла. 
Дізнавшись про вагітність, Джанет і Грем відчували себе на сьомому небі від щастя. 
Всі їхні страждання, здавалося, нарешті закінчилися. Вони з хвилюванням очікували народження свого первістка. Але, коли лікар Джанет оглянув її на восьмому тижні вагітності, виявилося, що вона стане мамою не однієї дитини, а цілих шести!

Джанет і Грем були абсолютно вражені цією новиною. Вони не чекали стількох дітей, в крайньому разі, за раз. 
Джанет незабаром була госпіталізована і повинна була залишатися в лікарні до народження немовлят. Майбутній мамі необхідно було перебувати під повним медичним наглядом, оскільки вагітність такою кількістю дітей за один раз несе в собі підвищений ризик викидня.

18 листопада 1983 на 31 тижні вагітності Джанет народила шість здорових дівчаток. Малятка з’явилися на світ за допомогою кесаревого розтину в одній з лікарень Ліверпуля, Англія, і стали першими в світі шестерняшками.

В у січні 1984 року після того, як лікарі переконалися, що дівчатка здорові і їм нічого не загрожує, їх виписали з лікарні.

«Вони народилися здоровими на 31 тижні вагітності. Двоє з дівчаток були поміщені в інкубатори, так як їхні легені не встигли розвинутися в утробі матері», — розповів тато Грем газеті «The Guardian». 
За дивним народженням сестер Ханни, Рут, Люсі, Кейт, Дженні і Сари стежив увесь світ. Їхнім життям судилося відрізнятися від більшості інших.

Джанет і Грем купували близько 11 000 підгузників в рік і майже не спали протягом перших кількох років життя своїх дітей.

Їх батьківське життя стало виглядати, як нескінченні цикли годування, зміни підгузників і нетривалими перервами на сон.

Але не тільки перші роки життя народжених дівчаток були важкими для Грема і Джанет. 
Протягом довгих років батьки не могли перепочити: школа, уроки, статеве дозрівання дівчаток і все це відразу у шести дочок одночасно.

Життя сім’ї Уолтон завжди кипіло турботами!

«Ранні роки життя дівчаток пролетіли непомітно … Єдине про що я шкодую, це те, що не було достатньо часу, щоб відкласти турботи і просто насолодитися життям нашої великої сім’ї», — згадує Джанет.

Але, незважаючи на постійну нестачу часу, Грем і Джанет обожнювали і пишалися своїми дочками. 
У будинку завжди панували щастя і радість. Відносини сестер один до одного були і залишаються неймовірно міцними.

Шестерняшкам вже по 34 роки. Тепер вони дорослі і успішні люди.

Деякі з них вийшли заміж і створили свої власні сім’ї. Сара стала першою з сестер, у якої з’явилися діти — вона народила дочку Йоргі в 2014 році.

Сім’я Уолтон буде збільшуватися в шестиразовим розмірі, а Грем і Джанет стали тепер вже щасливими дідусем і бабусею.

Джанет в захваті від своєї внучки:

«Я обожнювала ростити і виховувати наших дочок. Я не можу сказати, що якийсь етап у їхньому житті був кращий за інший. Просто, завжди було так багато справ, що ми не могли повністю насолодитися життям нашої сім’ї. З онуками все по-іншому», — розповіла Джанет «Daily Mail».

З такою великою і дружною сім’єю у Йоргі буде чудове дитинство, я впевнений! Як добре, що Грем і Джанет тепер можуть насолодитися часом з онукою без постійного стресу і клопоту.

Ми впевнені, що скоро в родині з’являться ще онуки!

Нещодавно шестерняшки відсвяткували день народження разом. Ханна, Люсі, Дженні, Рут, Кейт і Сара разом зі своїми батьками з’їздили в Нью-Йорк — їх перша спільна відпустка майже за десять років! 
Будь ласка, поділіться історією цієї особливої і унікальної сім’ї, якщо ви вважаєте, що дівчатка виросли красивими і чудовими дівчатами! Грем і Джанет можуть пишатися доньками і собою!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Олі було всього чотири роки і в той день її ніхто не розбудив