39 фільмів, які настільки гарні, що в них не можна пропустити жодного кадру

Якщо ви любите фільми, які ні на секунду не дають розслабитися, пропонуємо вашій увазі нашу нову добірку. Одразу попереджаємо: вимкніть телефон і сходіть в туалет заздалегідь — потім ви не зможете відірватися!

39. Затемнення (2015).

Рейтинг: 5,7 / 10.

В ході розслідування справи Анджели Грей детектив Брюс Кіннер змушений звернутися до психолога для виявлення її пригнічених спогадів. Сеанс регресивного гіпнозу відкриває жахливі факти — ночами за згодою батька над дівчиною проводилися сатанинські ритуали.

Бажаючи захистити дівчину від переслідування зловісного таємного товариства, детектив опиняється втягнутим в лякаючий світ окультизму. Те, що йому протистоїть, знаходиться за межею розуміння і здатне кинути виклик його переконанням і вірі …

38. Суди (2000).

Рейтинг: 5,9 / 10.

Група студентів журналістики в університетському містечку після лекції про жовту пресу вирішує перевірити, як поширюються плітки.

З цією метою після вечірки, де відома красуня напилася до втрати свідомості, вони пускають плітку, що вона переспала з одним з учасників пиятики. Суди швидко обростають подробицями і поширюється по місту.

Дівчина, про яку були чутки, вважає, що її згвалтували, і подає заяву в поліцію. Хлопця, з яким вона нібито переспала, заарештовують. Друзі вже не раді своїй затії і намагаються пояснити всім, що все це був розіграш з навчальною метою, але їм вже ніхто не вірить …

37. Гра в хованки (2005).

Рейтинг: 5,9 / 10.

Девід довгий час працює психологом і знає, як допомогти людям. Однак він не зміг уберегти від суїциду власну дружину.

Тепер вдівець відчайдушно намагається пробитися до своєї 9-річної дочки, що створила собі маніакального уявного друга, одержимого ідеєю помсти батькові. Однак уявні друзі можуть увійти і в реальне життя …

36. Вбивства в Оксфорді (2008).

Рейтинг: 6,1 / 10.

Студент престижного вишу Мартін стає безпосереднім свідком загадкових подій, які знімалися у серії вбивств. Невже все це можливо в Оксфорді? Ще й як!

Разом з детективом, який робить ставку на логіку, математику і аналіз, він починає своє розслідування, спираючись на інтуїцію і власні спостереження. Хитросплетіння, як і результати, виявляються дуже несподіваними для Мартіна …

35. Чорний метелик (2017).

Рейтинг: 6,1 / 10.

Пол — письменник, який живе в самотньому будиночку на відшибі. Останнім часом його справи йдуть не дуже: замовник забракував його останню книгу, а сам він намагається забути про невдачі за допомогою алкоголю. Однак життя відлюдника різко змінюється, коли він зустрічає незнайомця, який допомагає йому уникнути бійки в придорожньому кафе.

Дізнавшись, що незнайомець подорожує без нічого, Пол пропонує тому зупинитися у нього на нічліг. Незнайомець несподівано проявляє інтерес до письменника і пропонує новий сюжет для його книги. Але хто він такий і що означає загадкове татуювання у вигляді чорної метелики на його тілі? ..

34. Ілюзія польоту (2005).

Рейтинг: 6,2 / 10.

Під час авіарейсу Берлін-Нью-Йорк, виконуваного надсучасним «Боїнгом-747», у Кайл Пратт несподівано безслідно пропадає 6-річна дочка Джулія. Переживаючи емоційний стрес після передчасної смерті чоловіка, Кайл відчайдушно намагається довести свою осудність не віруючим їй членам екіпажу і пасажирам.

Однак ситуація виглядає настільки абсурдною і фантастичною, що вона вже сама починає сумніватися в адекватності свого сприйняття реальності. До того ж факти свідчать про те, що Джулії взагалі не було на борту літака.

Розуміючи, що розгадувати цю таємницю і рятувати свою дочку їй доведеться поодинці, Кайл вирішує цілком і повністю покластися на свій розум і кмітливість …

33. Перш ніж я засну (2014 року).

Рейтинг: 6,3 / 10.

Головна героїня фільму Крістін Лукас страждає втратою пам’яті. Прокидаючись щоранку, вона абсолютно нічого не пам’ятає і намагається відновити події власного життя. Добре, що у неї є турботливий чоловік, який допомагає їй згадати, хто ж вона така.

За рекомендацією лікаря Крістін починає вести відеощоденник і таким чином починає згадувати страшні подробиці минулого, які не тільки жахають, а й виявляють справжню сутність деяких людей …

32. Число 23 (2007).

Рейтинг: 6,4 / 10.

Співробітник служби по вилову бездомних тварин Уолтер Сперроу береться за читання загадкового роману «Номер 23», який подарувала йому на день народження його дружина Агата. В результаті тихе і спокійне життя Уолтера перетворюється на нестерпні муки, які можуть привести і його, і близьких йому людей до найсумнішого кінця.

Справа в тому, що роман, в якому розповідається про страшне вбивство, є дзеркальним відображення життя самого Уолтера. Те, що відбувається з головним героєм книги, похмурим детективом Фінгерлінгом, надто вже нагадує Уолтеру його власну долю.

У міру того, як описані в романі події починають повторюватися в реальному житті, Уолтер підпадає під дивну владу числа 23, яке він бачить всюди …

31. Екстрасенс (2011).

Рейтинг: 6,5 / 10.

Дія картини відбувається в 1920 році. Вчений-скептик приїжджає в заміську школу-інтернат, де, за чутками, спостерігається підвищена спіритична активність.

Спочатку вона впевнена, що зможе розвінчати цей міф, але потім лякаюча зустріч з надприродним змушує її змінити свою думку …

30. Дівчина в поїзді (2016).

Рейтинг: 6,5 / 10.

Кожен день поїзд проносить Рейчел повз чарівний котедж, де живе ідеальна на перший погляд пара. Але одного разу ідилія зруйнується — прекрасна незнайомка безслідно зникне.

Рейчел опиняється втягнутою в дуже заплутану історію, адже тільки вона бачила з вікна те, що було приховано від усіх …

29. Що приховує брехня (2000).

Рейтинг: 6,6 / 10.

Вчений і викладач Норман Спенсер з дружиною Клер залишаються на самоті після того, як їх дочка Кейтлін залишає будинок і відправляється в коледж.

Незабаром Клер починає здаватися, що розум її підводить: проливні дощі і звуки сварки між новими сусідами налаштовують її на тривожний лад, а побачивши, як сусід кладе в багажник машини згорнутий килим, вона негайно починає думати про можливий злочин.

Після цього Клер починають всюди ввижатися вбивства, а одного разу вона бачить справжнісінький привид — юну Медісон Френк, яка вчиться в класі Нормана і  що зникла рік тому.

Незважаючи на те, що Норман вважає бачення дружини наслідками автомобільної аварії, в яку вона колись потрапила, сама Клер ставиться до них куди серйозніше і врешті-решт вирішує, що єдиний спосіб відновити спокій — увійти в контакт з духом Медісон …

28. Дев’яті ворота (1999).

Рейтинг: 6,7 / 10.

Дін Корсо, один з кращих фахівців з пошуку, оцінки і скупки раритетних видань, приймає від власника найбільшої в світі бібліотеки окультних книг незвичайне, але вкрай вигідне замовлення: визначити справжність вінця зборів, фоліанта XVII століття під назвою «Дев’ять воріт у царстві примар».

З його допомогою, за переказами, можна викликати самого Люцифера. Йому належить повна небезпек і таємниць подорож по Європі.

Але тільки тоді, коли на шляху до розгадки таємниці «Дев’ятої брами» починають потрапляти трупи тих, з ким Дін Корсо зустрічався зовсім недавно, йому відкривається зловісна правда. Він розуміє, що в цій диявольській грі на кону поставлено не тільки життя його, а й душа …

27. Неприборканий (1988).

Рейтинг: 6,9 / 10.

Лікар Річард Уолкер і його дружина Сондра колись провели в Парижі свій медовий місяць. І ось вони знову в улюбленому місті. Розмістившись в готелі, вони збираються трохи відпочити. Але, вийшовши з ванної кімнати, Річард виявляє, що дружини в номері немає.

Пошуки не приносять ніякого результату. Не знаючи мови, лікар бігає по місту, в якому ніхто не хоче йому допомогти. Ніхто, крім повії Мішель …

26. Транс (2013).

Рейтинг: 7/10.

Співробітник аукціонного дому Саймон відповідає за збереження картин під час проведення аукціону і в разі небезпеки повинен замкнути картину в сейфі. Під час пограбування він отримує удар по голові і прокидається в лікарні з амнезією.

Саймон — єдиний хто знає, де знаходиться картина, якої немає ні в сейфі, ні у грабіжників. Бандити викрадають і катують його. А після невдалої спроби згадати, банда наймає гіпнотерапевта Елізабет, яка повинна допомогти Саймону відновити місцезнаходження картини …

25. Подарунок (2015).

Рейтинг: 7,1 / 10.

В життя Саймона вривається людина з далекого минулого — його колишній однокласник Гордо. Людина доброзичлива, трохи незграбна, але дуже дивакувата.

До зустрічі з однокласником Саймон і його молода дружина Робін вважали своє життя ідеальним, проте Гордо вносить в життя молодят свої корективи …

24. Полювання на злодіїв (2018).

Рейтинг: 7,1 / 10.

Великий Нік — начальник елітного підрозділу поліції Лос-Анджелеса — щодня доводить, що його команда крутіша, ніж ті, на кого вони полюють. Коли коп дізнається, що легендарний і невловимий злодій планує зухвале пограбування Федерального резервного банку США, то він вирішує перешкодити цьому будь-яким способом.

І грати за правилами він не звик …

23. Перелом (2007).

Рейтинг: 7,2 / 10.

Асистент окружного прокурора Бічум опиняється втягнутим в хитромудру гру в «кішки-мишки» людиною, який намагався вбити свою дружину, але уникнув тюремного ув’язнення завдяки безглуздій бюрократичній помилці. Тед Кроуфорд прострілив голову своїй дружині.

Бічум вважає цю справу легкою, адже є зізнання злочинця, і значить, він винен. Але результати розслідування призводять до того, що проти підсудного не залишається жодного доказу. Тоді хто ж насправді стріляв у жінку Кроуфорда? ..

22. Привид (2010).

Рейтинг: 7,2 / 10.

«Примарами пера» кличуть у видавничому світі «літературних негрів». Їх життя і муки творчості невідомі нікому, але результати їхніх праць стають бестселерами.

Один з них гине таємничою смертю якраз напередодні здачі майбутнього хіта продажів, мемуарів колишнього прем’єр-міністра Великобританії Адама Ленга. Щоб завершити «працю» політика, видавництво наймає Примару-професіонала.

Але педантичний і зазвичай успішний Привид навіть не уявляв, що завдання написати мемуари — з числа смертельно небезпечних, коли в біографії твого героя — часто-густо білі плями, що підозріло нагадують реальні державні таємниці …

21. Серце Ангела (1987).

Рейтинг: 7,3 / 10.

1955 рік, Нью-Йорк. До приватного детектива Гаррі Ейнджел звертається якийсь Луїс Сайфер з проханням розшукати талановитого музиканта Джонні Фейворіта. У 1943 році містер Сайфер уклав з Джонні один контракт, але Фейворіт, повернувшись з війни, потрапив до психіатричної лікарні, звідки згодом зник.

Гаррі починає розслідування, однак чим далі просувається він у своїх пошуках, тим більше загадок зустрічається на його шляху. А зворотної дороги немає: кожен, у кого сищик намагався вивідати хоч якісь відомості про зниклого Джонні, після розмови з Ейнджела гинув …

20. Порок (2001).

Рейтинг: 7,3 / 10.

Агент ФБР Уеслі Дойл очолює слідство у справі техаського серійного вбивці, відомого як «Рука Божа». Одного разу вночі до Дойла прийшов молодий чоловік на ім’я Фентон Мікс і заявив, що добре знає вбивцю.

Це його молодший брат Едам. Але всі його злочини — лише невелика частина довгої і складної історії. Вона почалася, коли Фентон і Едам були дітьми.

Після смерті їх матері батько став стверджувати, що йому з’явився ангел і велів вбивати «демонів» — нормальних на вигляд людей, що несуть світу зло. Едам із захопленням сприйняв одкровення батька і присягнувся разом з ним виконати «божественну» місію. Фентон спробував відрадити брата, але зрозумів, що злодійство і невинність можуть бути зовсім не тим, чим здаються …

19. Нічні гри (2018).

Рейтинг: 7,5 / 10.

Історія Макса і Енні, які разом з іншими парами щотижня влаштовують так звані «нічні ігри». І ось одного разу харизматичний брат Макса Брукс організовує вечір з розгадування «убивчого» квесту з «рядженими» головорізами і агентами ФБР.

У міру того як шестеро азартних гравців намагаються вирішити заготовлені головоломки і виграти, вони починають усвідомлювати, що і квест, і Брукс — зовсім не такі, як здаються …

18. Життя Девіда Гейла (2003).

Рейтинг: 7,6 / 10.

Девід Гейл — людина, яка пробувала жити відповідно до своїх принципів, але за примхою долі цей відданий батько, популярний професор і ярий противник страти виявиться в камері смертників за вбивство активістки Констанції Харравей. За три дні до виконання вироку Гейл погоджується дати інтерв’ю репортерові Бітсі Блум.

Але журналістка незабаром розуміє, що її участь в цій справі не обмежиться одним інтерв’ю і що життя людини знаходиться в її руках. Поставивши на кону свою власну безпеку, вона починає розслідувати ті жахливі події, які оточували смерть Констанції …

17. Будь-якою ціною (2016).

Рейтинг: 7,6 / 10.

Молодий хлопець Тобі і його старший брат Таннер, який недавно вийшов з в’язниці раптово дізнаються, що на їх матері висить величезний кредит. І тепер, якщо не погасити борг в певний термін, банк просто позбавить жінку права власності і привласнить собі сімейне ранчо. Намагаючись в такий короткий термін знайти необхідну суму, Тобі вмовляє брата піти на неймовірно ризикований крок — пограбувати кілька дрібних банків.

Озброївшись і надівши на обличчя маски, брати відправляються в небезпечний тур по місцевих фінансових закладах, зовсім не підозрюючи, куди їх може завести ця божевільна ідея …

16. Велика гра (2017).

Рейтинг: 7,6 / 10.

Моллі Блум називали «Принцесою покеру». Вона побудувала найдорожче підпільне казино в Голлівуді. Кожну хвилину тут йшли ва-банк кінозірки, шейхи, мільярдери.

Але великі гроші пахнуть кров’ю. Як вижити, коли за тобою полюють мафія і ФБР? ..

15. Машиніст (2004).

Рейтинг: 7,7 / 10.

Тревор Резник не спиться вже цілий рік. Перетворившись на живий скелет, він балансує на межі сну і реальності.

Він втомився відрізняти лякаючі бачення від дивних подій свого щоденного життя, але останнім часом вони стали перетинатися найстрашнішим і непередбачуваним чином …

14. Зодіак (2007).

Рейтинг: 7,7 / 10.

Протягом майже 25 років він тримав в страху весь Сан-Франциско. Спілкуючись з владою через репортерів, він в своїх листах і шифрах жорстоко дорікав поліцію в бездіяльності. «Зодіак» то пропадав на час, то з’являвся знову.

Часом поліція починала сумніватися в тому, що за черговим вбивством стояв саме той, за ким вони так марно полювали, а не який-небудь імітатор. Однак і почерк вбивств і листи репортерам говорили про те, що «Зодіак» ще не відійшов від справ …

13. Прощавай, дитинко, прощавай (2007).

Рейтинг: 7,7 / 10.

У передмісті Бостона без вісті пропадає чотирирічна Аманда МакКріді. Коли офіційна влада припиняють спроби знайти зниклу дівчинку, її тітка просить двох приватних детективів, Патріка Кензі і Анджелу Дженнаро, почати розслідування.

Спочатку вони не поспішають узятися за безнадійну справу, проте нові обставини змушують їх поставити на кону не тільки власну професійну репутацію, а й життя …

12. Синій оксамит (1986).

Рейтинг: 7,8 / 10.

У зв’язку з хворобою батька Джеффрі Бомон був змушений на час залишити столичний коледж і повернутися в рідне містечко. Тут йому доведеться пережити цілий ряд загадкових і страшних подій.

Все почалося з того, що неподалік від будинку він знайшов людське вухо, яке здав в поліцію інспектору Вільямсу …

11. Гра (1997).

Рейтинг: 7,8 / 10.

Ніколас Ван Ортон — саме втілення успіху. Він досягає успіху, він незворушний і спокійний, звик тримати будь-яку ситуацію під контролем. На день народження Ніколас отримує незвичайний подарунок — квиток для участі в «Грі».

Йому обіцяють, що гра поверне яскраві почуття, дозволить відчути смак і гостроту життя. Вступивши в гру, Ніколас починає усвідомлювати, що це гра всерйоз, гра не на життя, а на смерть …

10. Мерзенна вісімка (2015).

Рейтинг: 7,8 / 10.

США після Громадянської війни. Легендарний мисливець за головами Джон Рут на прізвисько Вішатель конвоює укладену. По дорозі до них прибиваються ще кілька мандрівників.

Снігова буря змушує компанію шукати укриття в крамниці на відшибі, де вже розташувалося досить строкате суспільство: генерал конфедератів, мексиканець, ковбой … І один з них — не той, за кого себе видає …

9. Малхолланд Драйв (2001).

Рейтинг: 8/10.

Загадкова дівчина, яка страждає втратою пам’яті після автомобільної аварії, вибирає собі ім’я Рита з рекламного плаката до фільму з Ритою Хейворт і намагається з новим ім’ям почати в Голлівуді нове життя. Але таємниці минулого невідступно переслідують її.

Хто були ті двоє чоловіків, що сиділи в одній машині з нею і загинули в аварії? Чому поліція підозрює, що вона була викрадена ними? І чи випадково в її житті з’являється нова подруга, актриса Бетті? ..

8. Таємнича річка (2003).

Рейтинг: 8/10.

Джиммі Маркум, Дейвід Бойл і Шон Девін були нерозлучними приятелями з дитинства. Вони любили грати в хокей і хуліганити, як всі хлопці, але одного разу нещастя перевернуло все їхнє життя.

Через 30 років нова трагедія зводить старих друзів. Дочка Джиммі була вбита, і Шон береться розкрити цю справу. Однак паралельно Джиммі вирішує провести своє розслідування і підозрює у скоєному свого друга Девіда, який підходить під опис злочинця …

7.Легенда Г’ю Гласса (2015).

Рейтинг: 8/10.

Мисливець Х’ю Гласс серйозно поранений на незвіданих просторах американського Дикого Заходу. Товариш Хью по загону підкорювачів нових земель Джон Фіцжеральд зрадницьки залишає його помирати на самоті.

Тепер у Гласса залишилося тільки одна зброя — його сила волі. Він готовий кинути виклик первісній природі, суворій зимі і ворожим племенам індіанців, тільки щоб вижити і помститися Фицжеральду …

6. Полонянки (2013).

Рейтинг: 8,1 / 10.

Келлер Довер стикається з найбільшим кошмаром кожного батька: його шестирічна дочка пропала разом з подругою. Час біжить, дівчатка не повертаються, і паніка досягає своєї межі. Єдина зачіпка — застарілий фургончик, який був припаркований на їх вулиці, коли дівчатка грали у дворі.

Детектив Локкі, який очолює розслідування, заарештовує його водія, Алекса Джонса, але незабаром поліція змушена його відпустити через брак доказів. Поліція зволікає, а знавіснілий від горя батько бере справу в свої руки. Але як далеко готовий зайти Келлер в пошуках дівчаток? ..

5. Невидимий гість (2016).

Рейтинг: 8,1 / 10.

Молодого бізнесмена Адріана Доріа звинувачують у вбивстві коханки, і він вирішує скористатися послугами Вірджинії Гудман, кращого в країні фахівця щодо виходу з найскладніших ситуацій.

Адріан утримується під домашнім арештом, а завтра відбудеться судове засідання, тому ввечері до нього приходить Вірджинія, щоб придумати найкращу стратегію захисту. Для неї це остання справа, і вона не збирається її програвати …

4. Секрети Лос-Анджелеса (1997).

Рейтинг: 8,3 / 10.

Ласкаво просимо в Лос-Анджелес, з його яскравим сонцем, широкими звабливими пляжами і … процвітаючою організованою злочинністю. Відомо навіть ім’я глави злочинного світу — Міккі Коен. Після арешту боса мафії один за іншим на той світ відправляються його помічники, які прагнули зайняти місце, що звільнилося Міккі.

У битву зі злочинцями вступає знаменита поліція Лос-Анджелеса. Двоє безстрашних поліцейських, які розслідують серію вбивств, виявляються суперниками не тільки на роботі, але і в ліжку повії з екзотичного борделю …

3. Три білборда на кордоні Еббінг, Міссурі (2017).

Рейтинг: 8,3 / 10.

Через кілька місяців після вбивства дочки Мілдред Хейс злочинці так і не знайдені. Зневірена жінка вирішується на сміливий крок, орендуючи на в’їзді в місто три білборда з посланням до авторитетного чола поліції Вільяму Віллоубі.

Коли в ситуацію виявляється втягнутим ще й заступник шерифа, інфантильний мамин синочок зі схильністю до насильства, боротьба між Мілдредом і владою міста лише поглиблюється …

2. Пам’ятай (2000).

Рейтинг: 8,5 / 10.

Леонард Шелбі вишукано і дорого одягнений, їздить на новенькому «Ягуарі», але проживає в дешевих мотелях. Його мета в житті — знайти вбивцю дружини. Його проблема — рідкісна форма амнезії, втрата короткої пам’яті.

Пам’ятаючи все до вбивства, він не пам’ятає, що було п’ятнадцять хвилин тому. Щоб відтворити події недавнього минулого, Леонард робить знімки, які допомагають йому в непростому житті без пам’яті …

1. Підозрілі особи (1995).

Рейтинг: 8,6 / 10.

Зазвичай, якщо є злочин, є мотив. Зазвичай, якщо проводиться впізнання, є принаймні один підозрюваний. Але це не було звичайним злочином …

П’ятеро злочинців зіткнулися в одному незвичайному місці і вирішили прокрутити одну справу. Але хтось сильніший і могутній, хтось, чиє ім’я лякає всіх злочинців світу, хоче, щоб вони попрацювали на нього …

Ну що, ви знайшли що подивитися на вихідних?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: