4 складові, які зупинять мігрень

Мігрень є поширеною проблемою у сучасному світі. Кожна 5-та людина на планеті стикається з таким захворюванням. Сьогодні причини виникнення цієї проблеми достеменно не відомі.

Лікарі кажуть, мігрень може виникнути внаслідок порушень в гормональній сфері, а також через спадковість. Напруження, стреси, сильна перевтома — все це, також є причинами виникнення цього захворювання.

Окрім того, на стан нашого організму впливає також наше харчування. Науковці довели,  що нестача вітамінів та мікроелементів сильно впливає на виникнення головного болю. Тому представляємо вашій увазі список продуктів, які допоможуть вам уникнути цієї проблеми.

1. Вітамін В12 та фолієва кислота

Якщо організму не вистачає вітаміну В12, людина стає дратівливою та неуважною, внаслідок цього організм відчуває стрес. Гарбуз, спаржа, шпинат, буряк — всі ці продукти є багатими на фолієву кислоту, а щоб отримати досить вітаміну В12 необхідно споживати курячі яйця.

2. Мідь та залізо

Горіхи, козячий сир, квасоля — ці продукти є прямим джерелом міді, а печінка, зелень та кунжут — багаті на залізо. Особливу увагу на ці продукти необхідно звернути увагу саме жінкам, оскільки нестача міді та заліза призводить до головного болю та зниження тиску.

3. Вітамін В6

Щоб уникнути нудоти та головного болю, необхідно їсти їжу, яка легко засвоюється та не забувати про вітамін В6. Його можна знайти у квасолі, злакових, печінці та свіжих овочах.

4. Вітамін D

Вітамін D відповідає у нашому організмі за настрій та хороше самопочуття. Науковцями доведено, що в людей у яких низький рівень вітаміну D у крові, головний біль виникає частіше. Головним джерелом вітаміну D є сонце, морепродукти, боби, яйця та молоко.

Необхідно не забувати також про здоровий спосіб життя, правильний відпочинок та збалансоване харчування. Свіжі фрукти, овочі, м’ясо та риба — всі ці продукти є необхідними для хорошого самопочуття. Піклуйтеся про себе і любіть себе!

ЧИТАЙТЕ:  Я комплексувала з приводу жовтих зубів, але потім спробувала цей натуральний відбілювач. Мій стоматолог вражений результатом!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ