Шафа для маленької квартири: ідеї компактних і стильних меблів

Коли «на рахунку» кожен сантиметр, потрібно якомога ретельніше продумувати розташування таких габаритних меблів, як шафа. Шафа необов’язково повинна стояти тільки в спальні або вітальні. Сьогодні невеликі шафки можна побачити навіть у ванній і туалеті, де вони виконують роль додаткового невеликого місця для зберігання дрібних речей. Зручні, компактні і правильно розміщені меблі — запорука правильного і затишного інтер’єру.

Пропонуємо кілька ідей, де і як розмістити шафи, коли не вистачає місця:

Шафа — досить громіздкий елемент меблів, тому до його розміщення потрібно підходити дуже грамотно, щоб перетворити меблі в ефектний предмет інтер’єру, а не в виріб, який буде додавати кімнаті масивності та забере все вільне місце.

У невеликій квартирі об’ємна шафа займає левову частку вільного місця. Звільніть простір від громіздких меблів, і кімната відразу стане просторішою.

Невелика спальня – не вирок, а привід раціонально спланувати наявний простір. Завдання облаштування маленького житлового приміщення в даний час досить актуальне і меблі необхідно вибирати так, щоб маленька кімната здавалася не заставленою і затишною. У маленькій спальні одним з важливих і необхідних предметів меблів є шафа.

Шафи кутового типу є чудовим варіантом, який може бути використаний для маленької спальні. Цей шифоньєр виглядає компактно, а до різноманітних інтер’єрів важливо підбирати відповідну форму.

Установка шафи-купе буде відмінним рішенням. Ця модель являє собою різноманітні конструкції: корпусні, вбудовані, прямолінійні і кутові. Їх можна виготовити відповідно до розмірів і вимог замовника. Зовнішній вигляд шафи буде втіленням ваших ідей і побажань.

У маленькій спальні шифоньєр повинен бути зручним, ергономічним і універсальним, отже, навколо вікна можна розташувати в одну або обидві сторони шафу. На підставі параметрів віконних прорізів може використовувати вбудований варіант, виготовлений за індивідуальним замовленням.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: