42-річна британка народила 20 дітей

Багато років тому на екранах радянських кінотеатрів з успіхом демонструвався фільм про життя багатодітної матері. На тлі її успішних однокласників, які присвятили життя побудові кар’єри, героїня артистки Гундаревої повинна була виглядати блідо. А виявилося навпаки.

У мешканки Великобританії на ім’я Сью Редфорд не багато не мало 20 дітей! Приблизно рік тому вона і чоловік дізналися, що Сью вагітна 20 за рахунком дитиною. Віддрукували фотографію з УЗД-результатом. Підписали його так: «Хлопчиків 10 і дівчаток 9. Це маля — 20-те».

Але порівну дочок і синів не вийшло. Народився саме пацан. Мама повідомила всім про свою і чоловіка радість з приводу чергового поповнення в сімействі. Але будуть намагатися, щоб поставити крапку на знаменній цифрі 20.

Історія, треба сказати, просто феноменальна! Особливо, якщо врахувати, що багатодітне сімейство державної фінансової підтримки не має ніякої. Як живуть? Глава сім’ї Ноель має свій бізнес. Він випікає пироги. І це дозволяє їм не просто зводити кінці з кінцями.

Редфорд за один лише тиждень на придбання продуктів віддає приблизно £ 300. На численні дні народження йде менше — по сотні фунтів. Дуже багато батьки виділяють на те, щоб гідно відзначити головне свято — Різдво Христове. Плюс щорічні поїздки за кордон з усіма без винятку. Далеко від батьківщини ця унікальна сім’я відпочиває.

А постійно вони проживають в досить просторому будинку. У ньому одних тільки спальних кімнат десять! Фахівці з нерухомості оцінили будинок Редфорда в суму £ 240 тис.

Сью познайомилася з майбутнім чоловіком, коли їй було всього сім років, а йому одинадцять. Але вже в 14 років народилася дочка, якій дали ім’я Кріс. Це була перша дитина. Потім дітлахи пішли без зупинки.

Найцікавіше, що Ноель, коли дружина почала виношувати дев’яте за рахунком немовля, зробив собі вазектомію. Це така хірургічна маніпуляція, коли виробляють чи то перев’язку,  чи видалення частини проток сім’явивідних. Тоді потомства у чоловіка не буде.

ЧИТАЙТЕ:  Дочка - це дочка. А Він - це Він

І все закінчилося б на цьому дев’ятому новонародженому, якби пізніше мама і тато знову не захотіли няньчитися з малими дітьми. Так що відважний чоловік знову ліг під ніж. Йому провели операцію зворотну.

Подружжя повідомляють: після народження першої доньки вони і не припускали, що Сью доведеться відправляти в пологовий будинок ще дев’ятнадцять разів!

Близько 6 років тому про цю унікальну сім’ї показали телешоу. Правда, у Сью і Ноеля на той момент налічувалося лише 16 хлопців …

За всю їх історію всього лише один випадок виявився невдалим. Майбутньому хлопчикові вже придумали ім’я Алфі, але він помер в 23-й тиждень.

Але життя продовжується. Сьогодні подружжя — вже бабуся і дідусь. У них з’явилися онуки. Від найстаршої дочки Кріс.

 

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ