Користь Селфі: фото врятувало чоловіка від 99-ти років в’язниці

Наявність телефону, палки для селфі та акаунта в соціальних мережах дозволяють фіксувати кожен крок користувача в житті: куди поїхав, що їв, з ким зустрічався. Чим і діляться з усіма в Мережі. Комусь це подобається, а когось дратує. Виявляється, селфі можуть врятувати людину від в’язниці.

21-річного Крістофера Прекопа заарештували прямо на робочому місці 21 вересня 2017 року. Його звинуватили в нападі на колишню подружку, з якою разом вчилися в коледжі.

За словами дівчини, Крістофер увірвався до неї в дім 20 вересня ввечері, близько 19 години, і ножем зробив декілька порізів на грудях.

Йому загрожувало 99 років в’язниці. При цьому Крістофер і його рідні точно знали, що він не міг вчинити цей злочин, оскільки на цей момент він перебував за 100 кілометрів від місця події. Доказом цього було селфі, яке зробила його мама, Ерін, і розмістила на своїй сторінці в Фейсбуці із зазначенням геолокації. Це було 100% алібі!

Однак адвокатам і батькам Крістофера потрібно було 150 тисяч доларів, щоб сина випустили під заставу, і дев’ять місяців, щоб доказати його невинність.

Всі раділи, що справедливість перемогла і звинувачення зняті. І це завдяки селфі! Хто б міг подумати, що воно відіграє таку важливу роль! Так що робіть селфі!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: