5 ефективних фізичних вправ на кожен день

Якщо вам здається, що одного місяця для трансформації вашої фігури недостатньо, значить, ви ніколи не пробували комплекси вправ з нашого списку!

Переважно акцент зроблений на статичні вправи і інтенсивні інтервальні тренування, кожна з яких розрахована на бездоганне щоденне виконання.

Немає регулярності — не буде результату! Тому запасіться терпінням і покличте на допомогу всю свою силу волі!

Планка

Приготуйтеся до того, що буде непросто! Можливо, в перший раз у вас не вийде виконати програму повністю, зате згодом ви зможете робити цей комплекс планок навіть двічі на день.

Мотиваційна музика і власне таймер із зображенням вигляду планки дуже спрощують виконання вправи. Включайте таймер на телефоні і вперед!

4-х хвилинне тренування Табата

Будьте готові дуже активно рухатися! У перший раз ви втомитеся так, що вам здасться нереальним щоденне виконання даного комплексу. Але вже після кількох хвилин відпочинку відчуєте, як тіло наповнюється енергією і легкістю. Біль у м’язах на другий день — це нормально!

Для дуже зайнятих: 4 хвилини в день на тренування ви точно знайдете!

Кардіо-тренування для схуднення
Ще одна прекрасна можливість підтягнути тіло за допомогою короткого кардіо-тренування!

Зверніть увагу на те, що перед настільки активним тренуванням щоб уникнути травм необхідно попередньо виконати стандартну легку розминку, щоб розігріти м’язи.

Половина вправ з даного комплексу виконується на підлозі, тому краще підготувати спеціальний гімнастичний килимок, на занадто твердій поверхні вам буде незручно.

Акцент на прес

5 хвилин в день для тонкої талії, ідеального преса, міцних м’язів корсета і струнких ніг! Як вам такий план?

Талія і низ живота — одні з найбільш проблемних зон у жінок. Саме їх ми і пропонуємо опрацювати в першу чергу. Цей комплекс виконується досить просто, а перші результати видно вже через 2 тижні регулярних занять!

Тренування біля стіни
Звертаємо вашу увагу на те, що акробатичні елементи тренування біля стіни вимагають від вас певного рівня підготовки і ваги! Якщо ви не практикували подібне раніше, то, не дозволяйте травмонебезпечні вправи без підстраховки партнера. Просто замініть їх додатковими хвилинами планки.

Якщо ж вправи не є для вас важкими, то спробуйте робити цей комплекс кожен день протягом місяця.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: