5 ефективних вправ для жінок після 40, які потрібно робити щодня

З віком організм змінюється, а після 40 сповільнюється обмін речовин, змінюється гормональний фон, тіло стає менш гнучким і рухомим. Це впливає не тільки на фізичний стан, а й на емоційний. Кожна жінка хоче бути молодою і активною в будь-якому віці. Ми допоможемо Вам в цьому!

Кращі ліки від віку — активність! Ці 5 ефективних вправ для жінок після 40 допоможуть не тільки привести тіло в хорошу форму, але і допоможуть зберегти молодість і активність.

Комплекс вправ на кожен день

Це комплекс вправ на кожен день. Якщо Ви раніше не займалися спортом, то починати потрібно поступово, дозуючи навантаження. Поступово можна збільшувати кількість вправ, доводячи їх до норми.

Важлива не кількість вправ, а якість їх виконання. Не варто поспішати, повільно, але правильно буде краще. Головне зменшити ризик отримання травм. Для жінок в цьому віці мають значення силові тренування. Саме такі навантаження стимулюють ріст м’язів і допомагають зберегти тіло в хорошій формі.


Такі навантаження стимулюють вироблення ендорфінів і серотонін, гормонів щастя. Тренування піднімають настрій. Регулярні тренування стимулюють кровообіг, покращують роботу мозку, сон стане міцнішим і продуктивнішим.

5 НЕОБХІДНИХ ВПРАВ

Бурпі
Класичне бурпі: присідання, упор долонями перед собою, упор лежачи, віджимання, повернутися в присід і стрибок вгору з цього положення. Це одне бурпі. Можна почати з 10-15 повторень і потроху збільшувати повторення. 

Вправа здається складною, але варто спробувати і Ви зрозумієте, що це відмінне тренування. Це відразу кілька вправ і навантаження на всі групи м’язів. Це тренування не вимагає спеціальної підготовки і обладнання. Його легко можна робити самостійно вдома. Це краща вправа для спалювання калорій. Вправа збільшує витривалість, об’єм легенів і зміцнює серце.

Присідання
Це краща вправа для зміцнення сідниць, стегон, пресу, спини. Це допоможе поліпшити відчуття балансу і координацію рухів. 

Присідання важливо робити правильно. Потрібно встати прямо, ноги поставити на ширині плечей, тримати спину рівно. Злегка відвести стегна назад і присідати. Головне правило — коліна не повинні виходити за пальці ніг. Найкраще виконувати глибокі присідання. Вагу потрібно переносити на п’яти, щоб добре пропрацювати сідничний м’яз. Починати краще з 20 повторень і збільшувати їх кількість. 

Планка 
Краща вправа для сідниць, спини, живота і всього тіла. З її допомогою можна зміцнити абдомінальні м’язи, поліпшити поставу, прискорити обмін речовин і навіть позбавитися від поганого настрою. 


Головне зайняти правильне вихідне положення. Упор лежачи можна прийняти на кистях рук або на ліктях. Краще виконувати планку на ліктях, щоб уникнути травм. Хребет повинен бути прямим від таза і до верхівки. Прогин в попереку неприпустимий. Руки не потрібно напружувати, потрібно напружувати м’язи живота і сідниць. Затриматися в цьому положенні як можна довше. Повторити кілька разів.

Випади
Ідеальна вправа, яка ідеально опрацьовує м’язи ніг і сідниць.


Потрібно стояти прямо, спину тримати рівно, лопатки зведені, руки вздовж тіла. Стопи повинні бути точно під стегнами. Робимо крок вперед, корпус тримаємо прямо, опускаємося вниз і переносимо вагу на ногу, яка стоїть попереду. Корпус тримаємо прямо, при підйомі, напружуємо задню поверхню стегна, повертаємося в початкове положення. Виконати потрібно по 10-15 випадів на кожну ногу. 

Відведення зігнутих ніг
Чудова вправа для підтримки тіла в тонусі.


Початкове положення — стоячи на карачках, упор на руки, по черзі відводьте зігнуті в колінах ноги назад і вгору. Потрібно зробити 10-15 повторень на кожну ногу.

Спорт допоможе Вам бути активною і рухливою, зберегти тіло в хорошій формі, поліпшить стан і настрій. Ці вправи дуже корисні і їх треба виконувати, можна займатися фітнесом, ходити в зал, бігати, відвідувати басейн. 
До того ж, регулярні заняття спортом знижують ризик онкологічних захворювань, діабету і артриту. Будьте активними, здоровими і молодими!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  20 реально корисних порад для тих, хто схиблений на чистоті