5 хвилин на прес для зайнятого ранку. Експрес-метод позбавлення від надокучливого живота!

Одна згадка про плоский живіт і прес може засмутити будь-якого, хто хотів його отримати: «Тільки не ці постійні непотрібні вправи. Не хочу!» Не хочете? Ну і не треба! Більшість з них, до речі, не дає необхідної витрати калорій і супутнього спалювання жиру. Ось чому результату не видно!

У нас є для вас більш цікаві вправи, які спалюють в 20 разів більше калорій, ніж звичні.

Виконуйте їх 3 рази на тиждень протягом 1,5 місяців, даючи тілу відпочинок не менше 2 днів. Кожну вправу виконуйте по хвилині. Якщо прес не почав пекти, продовжуйте виконувати вправу далі. Тренування коротке, але перед ним обов’язково потрібно виконати розминку.

Вправи для плоского живота

Підйом рівних ніг
Ляжте на підлогу, підніміть прямі ноги, при цьому таз не відривайте. Потім опустіть їх так низько, як тільки можете. Тільки не торкайтеся до землі. Якщо складно тримати прямі ноги, зігніть їх трохи в колінах. Підніміть знову.

«Альпінст»
Це одна з кращих вправ. Вона спрямована не тільки на підкачування преса, а й на активне жироспалювання. Станьте в планку. По черзі підтягуйте коліна до ліктів, фіксуйте їх на 2 секунди і повертайте у вихідне положення.

«Велосипед»
Ляжте на спину, руки заведіть за голову. По черзі підтягуйте ноги до грудей і випрямляйте їх так, як ніби ви крутите педалі: ліве коліно до правого ліктя, праве — до лівого.

Планка
Станьте на лікті, випряміть ноги. Ноги, тулуб і таз повинні утворювати одну лінію. Напружте прес, сідниці і м’язи спини. Стійте стільки, скільки зможете.

Скручування
Якщо залишилися сили, виконайте скручування.

Ось такий  комплекс вправ можна виконувати, коли у вас буде вільна хвилинка. Тільки обов’язково робіть перерву. Тренування кожен день не приносять багато користі!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  7 хитрощів струнких жінок, які буде корисно знати