5 модних правил, які вже безнадійно застаріли

Ви помітили, як швидко зараз все змінюється? Те ж саме відбувається і з модою.

Але, якщо про тренди і антитренди майбутнього сезону ми чуємо часто і хоч якось їх відстежуємо, то якісь «модні правила», що з’явилися з десяток років тому, ми до сих пір приймаємо як догму. А між тим, багато з того, що так міцно засіло у нас в голові, вже давно не актуально.

Сьогодні я пропоную розглянути кілька основних стереотипів, від яких нарешті прийшла пора відмовитися.

1. Маленькі груди можна демонструвати і підкреслювати. Потрібно їх завжди візуально намагатися збільшити.

Це як стереотип про те, що чоловікам подобаються тільки великі груди. Такого ніколи не було і немає. І, якщо у вас невеликі груди наприклад першого розміру, то це чудово. Цю перевагу несіть відповідно — використовуйте обтягуючий одяг, глибоке декольте і напівпрозорі тканини. Бажано правда не все і відразу =)

До того ж дівчата з невеликими грудьми виглядають більш крихітними і витонченими.

2. Перед виходом з дому обов’язково потрібно укладати волосся і фіксувати його гелем або лаком, щоб зачіска виглядала акуратно.

Та так, щоб волосок до волоска =)

Забудьте про це, як страшний сон. Складні зачіски створюють враження якоїсь надуманості в образі і швидше відштовхують.

А зараз як ніколи актуальна природність у всьому. Коли вітер у волоссі і образ легкий і повітряний. Легка недбалість і пасма, які вільно розташовані — використовуйте це, але як і в усьому пам’ятайте про почуття міри.

3. Є кольори, які тобі не підходять (наприклад, за кольоротипом) і їх носити заборонено категорично.

Таких кольорів, які можна носити взагалі, немає ні у кого з нас.

Так, одні відтінки нам підходять більше, а інші менше. З цим навряд чи хтось сперечатиметься. Але все може змінитися в залежності від пори року (тобто, є засмага чи ні), кольору волосся (пофарбували волосся і зовнішність кардинально змінилася) і макіяжу. І, якщо раніше один колір з вами погано гармоніював, то після деяких змін у вашому образі все могло стати в точності до навпаки. Давайте кольорам другий шанс.

Якщо ж ви не зовсім впевнені в тому, що відтінок саме зараз вас прикрашає, але він вам все ж подобається — просто приберіть його подалі від обличчя і зони шиї. Наприклад, виберіть невеликий елемент в цьому кольорі, такий як взуття, сумочка і т.д.

4. Манікюр та педикюр обов’язково повинні бути виконані в одному кольорі

Це вже давно не так, і, виконані в різних кольорах, вони будуть виглядати тільки цікавіше.

Постарайтеся тільки, щоб верх і низ більш-менш гармонійно виглядали один з одним, а не суперечили один одному. Як, наприклад, суперечать ніжний квітковий візерунок і агресивні малюнки.

5. Золото і срібло можна носити разом.

Це стосувалося як прикрас, так і фурнітури. І не дай бог, якщо на сумочці буде золота блискавка, а у годинника срібний браслет.

Усе. Ці часи канули в лету, і ви можете спокійно поєднувати в одному образі і те, і інше! І залишатися при цьому модною і стильною! Мода на такі поєднання простежується навіть в ювелірних виробах, що вже говорити про повсякденний гардероб.

Прислухайтеся до свого стилю і носіть те, що вам подобається! Не залежно від модних правил і трендів. Хто знає, може вони вже теж застаріли =)

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ