5 ознак, що у тебе немає чоловіка, навіть якщо ти заміжня

Багато дружин відчувають себе пригніченими, не коханими, але все одно залишаються з чоловіком, тому що так потрібно, жертвуючи своїм щастям.

Як зрозуміти, що твоя сім’я далека від ідеалу, а ти від безтурботної і щасливої жінки?

1. Він не цікавиться тим, чого ти хочеш і що тобі потрібно

Його не хвилюють твої бажання і потреби. Він не знає, чого ти хочеш від життя, від любові, і навіть не намагається це з’ясувати. Може ти навіть прямо йому кажеш, чого хочеш від нього, але він рідко коли це робить. І вже точно не намагається дізнатися твої приховані потреби, про які ти не говориш. Такий чоловік ніколи не зможе задовольнити твої потреби, тому що просто не знає про них і не хоче дізнатися.

2. Він не робить для тебе нічого особливого

У тебе немає справжнього чоловіка, якщо він не робить для тебе нічого особливого. І це не просто недостача зусиль, щоб ти відчувала себе коханою — це відсутність внутрішньої мотивації проявляти до тебе почуття. Якщо він не відчуває себе зобов’язаним робити тобі приємне, значуще для тебе, тоді він просто не цінує тебе. Його не хвилює, що ти відчуваєш, тому і немає ніяких романтичних жестів — ні великих, ні маленьких.

3. Він не спілкується з тобою

Він не говорить тобі, куди йде і коли повернеться. Він не обговорює з тобою важливі рішення. Він не відповідає на твої повідомлення і телефонні дзвінки. Якщо він без докорів сумління ігнорує тебе, то він тобі і не чоловік.

4. Він очікує, що ти будеш слухатися його

У тебе немає справжнього чоловіка, якщо він чекає, що ти будеш робити все, що він хоче. Він очікує, що ти будеш готувати, прибирати і піклуватися про нього, обслуговувати його, задовольняючи всі його потреби і бажання. Він вважає, що у тебе не повинно бути своєї думки, бажань і взагалі незалежності.

Він відноситься до шлюбу як до бізнесу, знижуючи витрати і збільшуючи доходи. А ти ведеш себе як благодійник, віддаючи все безкорисливо і нічого не отримуючи взамін. Немов він роботодавець, а ти — працівник.

ЧИТАЙТЕ:  Манікюр почекає: 7 ситуацій, коли потрібно скандалити з майстром

5. Він не відноситься до тебе на рівних

Він не розуміє своєї ролі як чоловік, якщо не відноситься до тебе на рівних, як до тієї, з ким він ділить своє життя. У його голові ви не партнери, ти — дружина, і він вважає тебе нижче себе. Він очікує підпорядкування. Може він щиро вірить, що чоловіки краще за жінок, тому і веде себе так. А може він просто вважає саме себе кращим за тебе. У будь-якому випадку, це не мислення справжнього чоловіка.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ