5 порад, які кожна жінка повинна отримати, перш ніж віддати своє серце чоловікові

У любові дуже хочеться бути невимушеним, простим і легким. Але страхи рідко коли дозволяють розслабитися. Через ці страхи ми постійно намагаємося подобатися і робимо для цього все, іноді навіть відмовляємося від себе. Але це все дурниці, і якщо від них не вилікуватися, то можна назавжди залишитися без любові.

Ось 5 порад, які кожна жінка повинна отримати, перш ніж віддати своє серце чоловікові.

Не погоджуйтеся на те, що для вас є низьким.

Не дозволяйте людині опускати планку, яку ви в собі поставили. Потім ви її не піднімете скільки б не старалися. Не дозволяйте нікому піднімати на себе руку, не дозволяйте ображати рідних вам людей і не дозволяйте ображати себе … не погоджуйтеся на те, що для вас є низьким.

Не погоджуйтеся на повний контроль.

Не віддавайтеся цілком людині. Коли вона вирішить піти, ви залишитеся ні з чим. А що стосується повного контролю, то це вже посягання на приватне, те, що належить тільки і тільки вам. Якщо чоловік контролює кожен ваш крок, кожне відправлене смс, кожен вхідний / вихідний дзвінок, то це вже ознака того, що вас намагаються укласти в клітку. Це неповага. Нехтування.

Не відкривайте серце, поки не переконаєтеся, що це взаємно.

У відносинах завжди повинна бути взаємність, інакше всі ваші старання приречені. Якщо ви не впевнені, що ваші почуття взаємні, якщо не впевнені, що ваші плани на майбутнє схожі, то не відкривайте своє серце цілком. Нехай залишиться те, що буде відомо тільки вам.

Перестаньте поспішати. 

Поспішати знайти любов, вийти заміж, завести дітей … Через таку моторність люди застрягають в порожніх відносинах і живуть життям, від якого хочеться втекти.

Не думайте, що більше не полюбите

ЧИТАЙТЕ:  10 речей, які потрібно тримати в секреті навіть від родичів

З важких відносин потрібно виходити. Ніколи не думайте, що любите в останній раз. Не думайте, що без нього ви все втратите. Будьте досить сильними, щоб піти, і нехай він знає, що ви на це здатні.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ