5 причин не викидати старий светр

Старий і зручний светр служив роками. Тепер він малий, або порваний, а може бути просто дуже сильно набрид. Не поспішайте викидати улюблену річ або віддавати її комусь, перш ніж прочитаєте ці поради.

Зшийте теплу зручну шапку

М’який трикотаж старого светра ідеально підходить для того, щоб зшити з нього зимову шапку. Для роботи підійде нижня частина.

Візьміть іншу шапку, фасон і розмір який вам підходить. Зіставте край шапки з нижнім краєм светра, і обведіть контур, додаючи по пів сантиметра, крейдою або шматочком мила. Вам потрібно викроїти дві однакові деталі (з полички і з спинки).

Виріжте деталі, а потім прострочіть їх, відступаючи від краю близько сантиметра. Якщо трикотаж сильно обсипається, обробіть краї ручним швом або зиг-загом. Біля самого краю розігніть краї і зафіксуйте їх нитками, притиснувши до полотна.

Виверніть свою нову шапку, вона готова.

Зробіть милі рукавиці

Вони зігріють ваші руки і серце, адже вони зроблені з улюбленого светра. Вам знадобиться старий светр, нитка з голкою, ножиці і швейна машинка.

Покладіть руку на нижню частину светра і обведіть її, залишаючи пару сантиметрів на шви. Пам’ятайте, в тісних рукавицях руки будуть мерзнути, тому краще зробити їх просторішими.

Виріжте 4 деталі, а потім прострочіть їх на машинці, відступаючи по 0,5 см від краю. Виверніть рукавиці. У вас з’явився ще один аксесуар для морозної погоди.

Зшийте оригінальний абажур для лампи

Оновіть дизайн класичної лампи, надівши светр на абажур. Зіставте гумку з нижнім краєм, а верхню частину відріжте, залишаючи кілька сантиметрів для підгину. Загніть трикотаж і зафіксуйте верхній край гарячим клеєм. Трохи клею можна додати і по лінії гумки.

Тепер лампа буде виглядати дуже затишною. Порада відмінно підійде для абажурів з дефектом, або тих, що не вписуються в інтер’єр.

Зшийте костюмчик для собаки

Маленькі собачки мерзнуть, і це факт. Тому в кожному ветеринарному магазині є одяг для вихованців. Іноді його вартість схожа з людським одягом. Утепліть свого улюбленця безкоштовно, використовуючи цю пораду.

Вам буде потрібен один рукав. Відріжте його і зробіть отвори для лапок. Для цього виміряйте розмір вихованця за допомогою сантиметрової стрічки.

Нижні лапи повинні залишатися вільними. Може бути це костюм виглядає дуже просто, але собаці в ньому тепло і зручно.

Горщики для квітів

Якщо ваші квіти ростуть в не дуже красивих горщиках, а пересаджувати ви їх поки не плануєте, зробіть оригінальні чохли зі старого светра. Для маленьких горщиків можна використовувати рукава, а для великих — поділ.

Натягніть трикотаж на горщик і підігніть краї. Якщо потрібно скорегувати розмір — розмістіть шов на стороні горщика, яка дивиться на стіну.

Такі горщики додадуть кімнаті затишку.

Залишайте лежанку для собаки

Старий светр так приємно пахне господарем. Будь-яка собака буде із задоволенням спати на лежанці, яка зшита із нього. Не можна прати виріб перед шиттям!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Побачивши ці 13 цитат, ви пошкодуєте, що не прочитали твори Ремарка раніше