5 робочих порад для покращення сигналу Wi-Fi вдома. Швидко і надійно!

Чим дальше твоя техніка знаходиться від роутера, тим менший сигнал Wi-Fi! Цю просту істину часто забувають, скаржачись на занадто повільний Інтернет в будинку.

Більше цікавої інформації і корисних порад ви завжди зможете знайти на нашому сайті.

Довжина радіохвилі, яка пов’язує твій ноутбук, планшет або смартфон з Мережею — 12 см. Якщо ти хочеш, щоб домашній Інтернет працював відмінно, познайомся з дієвими порадами щодо посилення Wi-Fi-хвиль.

Наші рекомендації допоможуть забути про катастрофічно повільне завантаження сторінок. Перевір і порадій гарному результату! Інтернет стане в рази швидший.

Як поліпшити сигнал Wi-Fi

1. У центрі будинку

Маршрутизатор, який роздає Wi-Fi, повинен знаходитися в центрі квартири. В такому випадку хвилі будуть рівномірно розподілятися, потрапляючи в усі куточки житла.

2. Підніми його вгору

Ніколи не став маршрутизатор на підлогу — в такому випадку більшість хвиль, які тебе цікавлять, будуть йти до сусідів знизу. Найкраще місце для пристрою — на стіні, ближче до стелі. Це сприяє дуже потужному сигналу!

3. Прибери техніку подалі

Техніка, яка знаходиться поруч з роутером, зменшує силу сигналу. Телевізор чи комп’ютер не повинні перебувати поруч з маршрутизатором — пам’ятай про це.

4. Грай з антенами!

Якщо у роутера дві антени, встанови одну вертикально, а другу — горизонтально. При такому розкладі він буде найкраще транслювати сигнал. Спробуй різні позиції антени на маршрутизаторі і досвідченим шляхом визнач, яке положення оптимальне для хорошого сигналу.

5. Карта Wi-Fi-сигналу

Існують спеціальні програми, які продемонструють тобі карту поширення сигналу по твоєму дому. Встановивши таку програму, ти відразу зрозумієш, де найкраще поставити роутер і чому в деяких місцях ніколи немає Інтернету.

Проста фізика допоможе вирішити вічні проблеми з Інтернетом! Не витрачай свої нерви під час повільного завантаження улюблених сайтів — краще використовуй наші поради для поліпшення роботи роутера.

ЧИТАЙТЕ:  Як позбутися від високого холестерину, молочниці і налагодити роботу щитоподібної залози

Допоможи своїм друзям — покажи їм ці неймовірно практичні рекомендації!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ