5 відмінних фільмів про те, що нічого не пізно змінювати в цьому житті

Кілька життєствердних фільмів про те, що ніколи не пізно міняти своє життя на краще.

Звичайний світ

Драма «Звичайний світ», в якій вокаліст групи «Green Day» Біллі Джо Армстронг зіграв колишнього лідера колись популярної рок-групи, мріє відродити музичну кар’єру.

Десять років тому у Перрі Міллера була популярна рок-група, успіх і любов фанатів. Тепер у нього є дружина, дочка і робота в сімейному магазині господарських товарів. На вечірці з нагоди свого 40-річчя Перрі зустрічається зі старими товаришами і колишнім менеджером команди Крісті, яка пропонує йому повернутися в світ музики.

Хотів би я бути тут

Айдан Блум переживає творчу, життєву, сімейну, фінансову … .і всі інші види криз. Не складається акторська кар’єра, батько лягає в лікарню, відносини з братом сходять нанівець, а діти кидають школу. Як з усім цим впоратися, не втративши при цьому себе?

Мрії збуваються!

Неймовірна і зворушлива історія про британського хлопця, який з самого дитинства мріяв стати оперним співаком. Його мрія обов’язково збудеться, через багато років, коли він візьме участь в телевізійному шоу «Британія шукає таланти».

Другий шанс

Життя Денні Коллінза не склалося: останні 40 років він збирає повні зали на свої концерти, але ненавидить своє життя, свої пісні і своїх фанатів. Його дебютний альбом з щирими піснями розійшовся погано, співак почав виконувати чужі пісні і перестав писати свої. І лише через багато років він читає лист, де Леннон закликає його зберегти своє власне звучання, і розуміє, що все могло скластися інакше.

Голограма для короля

Життя головного героя Алана Клея тріщить по швах: його шлюб приречений, бізнес терпить крах, йому нічим платити за навчання дочки, і кожен новий день схожий на попередній. Щоб вирватися із замкнутого кола, він вирушає до Саудівської Аравії для презентації голограми. У незнайомій країні Алан з головою поринає в роздуми про власне життя, осягаючи нову країну, заводячи нових друзів і починаючи все з чистого аркуша.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: