6 доказів того, що між Кейт Міддлтон і Меган Маркл немає нічого спільного

Кейт Міддлтон і Меган Маркл — такі різні, але обидві стали герцогинями британського королівського двору. Здавалося б, у цих жінок все ж має бути багато спільного, але ні. У них може бути багато спільних правил і обов’язків, але ми зібрали 6 доказів того, що ці жінки все ж дуже різні.

1. Мода

Кейт — майстер виглядати елегантно і вишукано. Вона завжди вибирає класичні наряди, які можуть роками не виходити з моди. Її волосся і макіяж завжди виглядають бездоганно, але в той же час дуже природно і просто.

Меган ж прославилася своїм бунтарством в моді. Вона не боїться експериментувати: оголює плечі, вибирає наряди з декольте, широкі довгі штани і джинсові сукні. За кілька місяців в ролі герцогині вона вже не раз встигла здивувати модних критиків. Та й із зачісками Меган частіше експериментує.

2. Які з них знаменитості

З огляду на всю увагу папараці, королівські персони просто приречені бути відомими. Ставши герцогинею, Кейт довелося вчитися бути в центрі уваги. І не все дається їй просто. Так, наприклад, вона ніколи не дивиться прямо в камеру, звертаючи свій погляд виключно народові.

У Меган ж за плечима кар’єра актриси, тому до слави їй звикати не довелося. Навпаки, вона відчуває себе дуже впевнено і комфортно, позуючи для фото.

3. Сім’я

Кейт Міддлтон народилася і виросла в Беркширі, Англія. Це вже привід вважати її родину ідеальною. Її заможні батьки, Керол і Майкл Міддлтон, забезпечили Кетрін і її брату і сестрі гарне дитинство і юність. 

Меган Маркл ж народилася в Каліфорнії, США, в простенькому будинку. Її батьки, Доріа і Томас, розлучилися, коли майбутній герцогині було всього 6. Вона росла поруч зі своєю мамою. Відносини з батьком у Меган нагадують американські гірки, адже Томас постійно намагається спровокувати дочку на якийсь публічний огріх, раз у раз обговорюючи британську королівську сім’ю зі ЗМІ.

4. Благодійність

Меган Маркл довелося відмовитися від своїх минулих уподобань, щоб вийти заміж за принца. Тепер разом з ним вона займається благодійністю в організації, яку заснував Кенсінгтонський палац. До відносин з Гаррі вона теж займалася благодійністю, але тоді вона була націлена на фемінізм. Меган відстоювала права жінок в ООН.

Кейт Міддлтон почала займатися благодійністю вже після шлюбу з принцом. Разом вони перебувають в організації з підтримки людей з психічними захворюваннями. Кетрін підтримує багато благодійних організацій, серед яких Дитячий хоспіс в Англії і Національна портретна галерея Лондона.

5. Романи

Принц Вільям був першим серйозним партнером Кейт. Через 7 років відносин вони вирішили одружитися. Гаррі і Меган не потрібно було так багато часу, щоб зрозуміти, що вони створені одне для одного. Менш, ніж через 2 роки, вони одружилися. Це другий шлюб Меган Маркл.

6. Соціальні мережі

Оскільки Меган була актрисою, то вона активно вела різні соціальні мережі. У неї навіть був свій сайт, де вона розповідала про йогу, подорожі і харчування. Заради шлюбу з принцом це все довелося видалити.

Кейт ж ніколи не була активним користувачем соціальних мереж. Можливо, це пов’язано з тим, що вона зустрічалася з принцом ще з університетських років.

Кейт і Меган дійсно різні, але це не заважає їм бути однаково прекрасними жінками і герцогинями. Кожна заслужила любов королівської сім’ї, а потім — і британського народу.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Цивільний шлюб - дорога в нікуди?