6 хитрощів, щоб не виглядати бідною

Грошей мало, а жити нормально хочеться … І ще дуже хочеться не виглядати злиденною в очах оточуючих. А ось це тобі цілком «по кишені». Ми підкажемо, як цього домогтися!

Не соромся ходити в «дорогі» місця

Знайомі кличуть тебе в ресторан, а ти соромишся, як дівчинка перед першим побаченням: «Ой, а раптом не потягну? ..» І від жаху в твоїх очах купюри скачуть. Сама подумай: твої приятелі настільки багаті, що ходять в пафосні місця, де три скоринки хліба коштують «всю твою зарплату»? Швидше за все, це люди твого ж кола, нехай навіть і з більшою зарплатою. Так що не панікуй! Дізнайся, де намічається вечірка, подивися на сайті меню і вибери те, що тобі по кишені.

Заздалегідь підготуватися не вийшло? Не біда! Спокійно вивчай страви, але не впивайся поглядом в рядок праворуч — не демонструй усім, що тебе шалено тривожать ці цифри. Ну, якщо ціни вже зовсім позамежні, візьми суп або простенький салат. А що — у тебе дієта! На неї завжди можна послатися.

Не шарахатися від продавщиць

Ти тільки зайшла в магазин, як підскочила послужлива продавчиня: «Вам допомогти? Що вас цікавить?». Ти моментально бентежишся і починаєш злитися, бурмочучи собі під ніс: «Ось пристала! Дай хоч на ціни глянути — мабуть, зашкалюють». Ти відчуваєш себе жебрачкою, що випадково потрапила в крутий бутик, і думаєш, що тебе вже всі розглядають, оглядаючи зневажливим поглядом. Запам’ятай: як ти сама себе відчуваєш, так і оточуючі сприймають тебе.

Розслабся! Чого ти злякалася? Дівчинка, яка працює в ТЦ, не отримує більше тебе. Скажи, що шукаєш — прицінитися, приміряй. Завжди ж можна сказати, що річ тобі не подобається. Але і зізнатися, що це дорого, не соромно! Веди себе впевнено, по-людськи спілкуйся з продавщицею, посміхайся, жартуй — і вона погодиться з тобою, що ціни, так, кусаються. І, до речі, не виключено, що вона зможе тобі запропонувати недорогу річ — зі старої колекції, що йде зі знижкою.

Бери 3 замість 10

Не набирай купу дешевого одягу з розряду «все по 300». У ньому ж будь-яка, кого в нього не вдягни, буде виглядати, як тітка з ринку. Так що не навішуй сама на себе ярлики разом з заяложеною спідницею. Краще купи на розпродажі кілька пристойних, якісних речей — і комбінуй їх. Так ти не тільки не витратиш багато, але і будеш одягнена добре. А головне, станеш відчувати себе гідно і впевнено, не соромлячись показатися на очі друзям і колегам. Для жінки це дуже важливо!

Не скупися

Колеги вирішили скинутися начальнику на ювілей або чоловікам на 23 лютого? Не треба хмурніти і з незадоволеним виглядом ритися в гаманці, примовляючи: «Угу, у шефа-то грошей мало …», «А ці навіть не служили — з якого переляку їм такі подарунки дарувати! Тортиком б обійшлися». Не відривайся від колективу: збирають гроші — здавай. Ти ж не хочеш уславитися скнарою, у якій копійки не випросиш.

Не носи дрібнички

Велика кількість дешевої біжутерії відразу впадає в око і каже про відсутність грошей і смаку. Втім, носити недорогі золоті кільця з фіанітами і стразами замість діамантів — теж не варіант, адже це так само вказує на твоє матеріальне становище і жалюгідне прагнення «виглядати багато». Краще одне, хай і не дороге, але оригінальне кільце, яке притягує погляди, викликає інтерес: «О, яке класне! Де купила?». Або вибирай щось просте, типу обручки — головне, без всяких імітацій алмазів, які моментально «знецінюють» свою володарку.

Не пускай пил в очі

Назбирати на одну дорогу сумочку і носити її на тлі всього іншого «прикиду»? Це виглядає безглуздо. Немає грошей на люксові речі, краще тоді і не замахуйся на них — не сміши людей, не підкреслюй, що на нормальні туфлі і сукня твоєї зарплати не вистачило. Намагайся купувати речі приблизно одної цінової категорії, щоб ніщо не «вибивалося» з єдиного стилю. Гардероб повинен бути збалансованим, тоді і твій образ буде цілісним.

А що думаєте з цього приводу ви? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: