6 простих способів позбутися від натертостей на стегнах цього літа

Багато стикаються з проблемою тертя шкіри на внутрішній частині стегон, а в літню спеку це стає ще більш неприємно. Але хороша новина полягає в тому, що існує кілька способів, які допоможуть позбутися від неприємних відчуттів при натиранні.

1. Правильна нижня білизна

Панталони або короткі шорти непомітні під одягом, при цьому допомагають впоратися з проблемою. Шкіра на внутрішній частині стегна не повинна боліти через тертя.

Ці види нижньої білизни досить ефективні і дозволяють рухатися більш плавно.

2. Засоби проти натертостей

Вам не доведеться мовчки страждати, коли існують спеціальні засоби, що запобігають тертя.

Деякі з них спочатку були призначені для спортсменів, які часто стикаються з цією проблемою. Тому варто звернутися в спеціалізовані магазини. Виберіть той засіб, який підходить саме вам.

3. Тальк

Це один з найстаріших методів боротьби з натиранням стегон. Просто нанесіть тальк на шкіру, коли збираєтеся надягати спідницю або плаття.

4. Антиперспірант

Дезодоранти використовують не тільки для пахв. Багато людей, які це спробували, підтвердили, що антиперспіранти вирішують проблему натертості між ногами. Крім того, це дає вам приємне відчуття свіжості. 

5. Кокосова олія

Кокосова олія добре поглинається шкірою, її не потрібно змивати після нанесення.

Також вона допомагає зняти подразнення шкіри.

6. Спеціально виготовлена нижня білизна

Серед всіх незвичайних предметів одягу можна виділити пов’язки накладки. Вони спеціально були розроблені для вирішення цієї проблеми. Крім того, що вони красиві, вони також функціональні, так як захищають ваші стегна від тертя.

Натертості викликають відчуття дискомфорту в спекотні літні дні. Але перераховані вище способи допоможуть впоратися з цією проблемою.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ