6 речей, яким не місце в гардеробі жінки «за 40»

На жаль, коли вам трохи за 40, не всі речі можна носити так само легко, як в юності. Чи знаєте ви, від яких предметів гардероба варто відмовитися, щоб виглядати модно і стильно в будь-якому віці?

1. Обтислий одяг

Природно, володарки модельних параметрів можуть скептично нахмурити брови. Але давайте подивимося на речі тверезо: у віці «за 40» мало хто володіє ідеальною фігурою, а обтислий одяг лише підкреслить ці недоліки. Варто вибирати речі більш вільного крою.

2. Кислотні кольори

Таке забарвлення буде доречно виглядати на молодих дівчатах (і то далеко не завжди). Кислотний одяг на жінці «за 40» продемонструє навколишнім лише поганий смак і бажання виглядати молодше за свої роки за всяку ціну. Краще буде вибрати для себе спокійні або, навпаки, насичені кольори, але тільки ті, від яких не хочеться заплющити очі або відвернутися.

3. Принти в дрібну квіточку

Сукні та спідниці з дрібним квітковим принтом більше підійдуть милим мініатюрним дівчатам з рожевими щічками і палаючими очима. По-перше, такий малюнок може візуально збільшувати жінку. По-друге, стильній дорослій дамі  більше підійде щось елегантне, а не романтичне і легковажне. Такий образ доречний у віці 20-30 років, але ніяк не 40.

4. Речі з синтетичних тканин

Безсумнівно, синтетика більш практична в догляді. Однак жінкам після 40 років варто уважніше ставитися до свого здоров’я, і ​​тому підбирати одяг з більш натуральних тканин, наприклад, бавовни або льону. 

5. Масивна біжутерія

Сумна новина для всіх любительок важких прикрас, і особливо великих круглих сережок у формі кілець. Така біжутерія «дешевить» ваш образ. Не варто також завішувати себе кільцями і браслетами. Зрозумійте, що простота і мінімалізм часто бувають ознаками елегантності і доброго смаку. А це саме те, що необхідно жінкам, яким трохи за 40.

6. Оксамит

Хоча оксамит і відносять до елегантних і дорогих тканин, але важливо дотримуватися помірності при покупці і носінні подібних речей, тому що вони з легкістю можуть додати вам пару років. Якщо не можете відмовитися від оксамиту в своєму гардеробі, обов’язково розбавляйте його іншими тканинами. 

У 40 років не потрібно намагатися виглядати на 22, одягаючись, як випускниця інституту. Треба приймати свій вік і ті правила, які він диктує, і тоді ви будете прекрасними завжди!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  17 лайфхаків для красивої зачіски