6 веселих ляпів в улюблених радянських мультиках, про які ви і не думали

Радянські мультфільми люблять в рівній мірі і діти, і дорослі. Однак же, мало хто помічає маленькі і смішні невідповідності в них. Вони анітрохи не зменшують гідності цих прекрасних мультиків, але змушують уважно придивитися до деяких деталей. Сперечаємося, що ці 6 смішних «ляпів» так ніхто з вас і не помітив?

«Простоквашино»

Мама дядька Федора може похвалитися витонченою фігуркою і хорошими зовнішніми даними. Незважаючи на це, протягом мультфільму з розміром бюста Римми відбувається щось недобре — він чарівним чином то зменшується, то знову стає пишним. Схоже, жінка активно користується бюстгальтерами з пуш-апом.

«Коник Горбоконик»

Можна тільки щиро поспівчувати мініатюрній конячці з настільки тонкими кінцівками, якій довелося нести на собі головного героя, досить великого хлопця. Ще один кумедний ляп з цього мультфільму ігнорує всі закони фізики — Іван після купання у всіх котлах залишається абсолютно сухим.

«Канікули Боніфація»

Такий знайомий нам сюжет — харизматичний лев, який працює в цирку вирушає до своєї улюбленої бабусі. Як не дивно, при зустрічі бабуся виявляється більше схожа на дідуся, судячи з пишної гриви. Також в зовнішності бабусі присутні вуса, які від кадру до кадру то з’являються, то зникають.

«Крокодил Гена»

Мало кому відомо, що один із найбільш упізнаваних героїв і серед дітей і дорослих, насправді зовсім не крокодил, а алігатор. Ці два види помітно відрізняються будовою пащі і зовнішністю. Виходячи з цих характеристик, не виникає сумнівів, що Гена — явний представник роду алігаторів.

«Бременські музики»

Батько принцеси, самозакоханий король, постає перед нами на початку мультфільму досить блідим чоловіком. Однак, на деяких кадрах помітно, що король явно вдавався до послуг автозасмаги або відпочивав в якій-небудь південній країні. Інакше як пояснити його смаглявий відтінок шкіри?

ЧИТАЙТЕ:  9 простих і геніальних хитрощів для будинку

«Жили-були дід та баба»

У мультику показано все життя подружньої пари — від молодості і налагодження побуту, до глибокої старості. Але варто звернути увагу на їх супутницю — грайливу і життєрадісну козу. Через багато років, подружня пара вже в поважному віці, і їх підводить здоров’я, чого не скажеш про кізоньку. Так, вона як і раніше бадьора, активна і навіть здатна наздогнати потяг, в якому їдуть онуки діда і баби.

Звичайно, можливий варіант, що пара завела нового улюбленця, точнісінько схожого на попереднього. Однак хочеться вірити, що це просто рідкісна і щаслива коза-довгожителька.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ