6 жіночих звичок, від яких гінекологи закликають відмовитися

Турбуватися про наявність волосся в зоні бікіні

У гінеколога всього близько 7-15 хвилин на кожного пацієнта, і він не витрачає цей час на такі дрібниці як наявність або відсутність волосся в зоні бікіні. Лікаря турбує тільки здоров’я пацієнтки. А наявність волосся — це природно.

Скасовувати відвідування лікаря через менструацію

Всі гінекологи кажуть одне і те ж: не скасовувати відвідування лікаря через менструацію. Більш нові методи взяття мазка Папаніколау дозволяють лікарям отримувати точні результати по діагностиці біоматеріалу, взятого в будь-який день менструального циклу.

Відкласти відвідування гінеколога варто в надзвичайно рідкісних випадках, коли менструація протікає рясно, так як в лабораторії можуть сказати робити повтор процедури.

Самостійне лікування грибкової інфекції і ІМП

Завдяки тому, що протигрибкові препарати відпускаються без рецепта лікаря, деякі пацієнти починають лікувати грибкову інфекцію самостійно. Але при наявності проблеми, потрібно обов’язково звернутися до лікаря. Уже в процесі лікування, розпочатого самостійно, немає сенсу звертатися до гінеколога. Лікар не зможе нічого призначити, якщо людина вже прийняла ліки, так як проведення точної діагностики стає неможливим. Щоб боротися з інфекцією сечових шляхів, знадобляться антибіотики, які продаються за рецептом. Однак, якщо ви почали лікування, обов’язково завершіть його. Жінки зазвичай почувають себе краще протягом 24 годин після початку прийому антибіотиків, але це не означає що потрібно припинити приймати ліки. Важливо прийняти все, що призначено.

Приховувати прийом будь-яких препаратів

Лікар обов’язково повинна знати про всі прийняті ліки, так як вони можуть впливати на результати аналізів і вибір відповідного методу контрацепції.

Приховувати симптоми

Гінекологи закликають розповідати про всі симптоми, навіть якщо це здається дурним, дивним або грубим. У деяких випадках подолання сором’язливості може врятувати вам життя.

Зневажливо ставитися до скринінгу на рак шийки матки

Скринінг на рак шийки матки може врятувати життя.  Багато відомо про пацієнтів, які занадто довго чекали, щоб звернутися до лікаря зі скаргами на симптоми — наприклад, неприємний запах — а потім був діагностований рак шийки матки IV стадії. У справжніх рекомендаціях важливо, щоб жінки у віці 20 років із середнім ризиком розвитку раку шийки матки проходили скринінг кожні три роки; особи віком від 30 до 65 років повинні здавати мазок Папаніколау кожні три роки і аналіз на ВПЛ кожні п’ять років. Жінки старші 65 років не потребують регулярному скринінгу, якщо попередні тести були нормальними.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ