60-річна жінка боячись, що чоловік кине її, пішла до стиліста

У Мері Джонсон (Mary Johnson) був досить важкий рік, тому вона вирішила зробити щось, щоб відчути себе краще. Минулий рік видався неймовірно складним для Мері Джонсон. Вона відчувала, що якщо не наважиться на зміни в житті, то впаде в глибоку депресію.

Одного разу 60-річна пенсіонерка з Фарго, що в Північній Дакоті, натрапила на відео стиліста Крістофера Хопкінса і зрозуміла, що він той, хто їй потрібен. Жінка вирішила відправитися в Міннеаполіс, щоб перетворитися зовні і почати нове життя, залишивши все погане позаду.

Мері розповіла чоловікові, що вона буквально розбита горем і її рятує лише підтримка внучки. Минулого року вона пережила багато поганого, включаючи втрату матері. До того ж, чоловік охолов до жінки і вона боялася, що він ось-ось може піти.

Поглянувши на Мері, Крістофер відразу зрозумів, що їй потрібно, і приступив до роботи. Хопкінс хотів, щоб його нова клієнтка знову стала красивою і життєрадісною жінкою.

Коли майстер закінчив свою роботу, чоловік і внучка, які приїхали підтримати Мері, просто не впізнали її. І їх можна зрозуміти …

Хочеться вірити, що зовнішня трансформація дозволить Мері скоріше оговтатися від ударів, які їй подарувала доля. Адже життя триває!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Популярна модель показала свої знімки в молодості. Чудова жінка