7 книг, які ви прочитаєте за один вечір

Сучасна людина багато працює, присвячує себе сім’ї і побутовим справам, а ось на хобі рідко вистачає часу. Іноді ввечері починаєш читати цікаву книгу, потім відкладаєш і берешся за неї, коли знову з’являється можливість. З тих пір може пройти не один тиждень. При цьому попередні події історії забуваються. Якщо вам це знайомо, пропонуємо взяти на замітку книги, які швидко і легко читаються. Ви зможете «проковтнути» увечері одну повністю і лягти спати інтелектуально ситимЗаманливо?

1. «Вбивство в» Східному експресі «», Агата Крісті

Неважливо, чи дивилися ви фільм, знятий за романом Агати Крісті «Вбивство в» Східному експресі «», в будь-якому випадку книгу рекомендуємо прочитати. Тим більше, що займе у вас це не більше одного вечора.

Великий Еркюль Пуаро направляється на «Східному експресі» додому в Англію. Чоловік сподівається, що зможе відпочити в тривалій поїздці. Але один з пасажирів загинув при загадкових обставин. Тому слідчий береться шукати вбивцю, але все не так просто, як здається.

2. «Старий і море», Ернест Хемінгуей

Старий Сантьяго, кубинський рибалка, дуже невдачливий. Але одного разу він виходить в море і йому на гачок попадається величезний марлин. Виснажений чоловік намагається боротися, щоб зловити найбільшу здобич в житті. Повість має філософський підтекст, тому не сприймайте її надто буквально.

3. «Кіт без прикрас», Террі Пратчетт

Якщо ви хочете провести вечір, отримавши дозу гарного настрою, прочитайте книгу «Кіт без прикрас». Цей гумористичний твір описує переваги «справжніх» братів наших менших, тобто безпородних і шкідливих котів. Хоча в книзі є іронія, любові автора до котів в ній хоч відбавляй.

4. «Сніданок у Тіффані», Трумен Капоте

Новела розповідає про дружбу дівчини на ім’я Холлі з безіменним оповідачем. Вона відвідує світські раути, щоб познайомитися з успішними чоловіками. А ще розповідає про барвисте життя в Нью-Йорку, який надає своїм жителям безліч можливостей і не менше розчарувань. Славу книги зміцнив фільм з чудовою Одрі Хепберн.

5. «Колекціонер», Джон Фаулз

Самотній молодий чоловік несподівано виграє велику суму на скачках. Він звільняється з роботи, відправляє родичів за кордон і купує будинок в сільській місцевості. Він знає, що дівчина, яка йому подобається, не відповість йому взаємністю. Хлопець неосвічений і не цікавиться більше нічим, крім метеликів. Тому він вирішує просто «додати» красуню в свою колекцію, викравши її.

6. «Ріта Хейворт, або Втеча з Шоушенка», Стівен Кінг

Чоловік був засуджений за подвійне вбивство, якого не скоював, і кинутий за ґрати. Шоушенк — легендарна в’язниця, з якої неможливо втекти, стала його новою домівкою на все життя. Але він не збирається з цим миритися. Це найбільша історія втечі і порятунку, яку варто прочитати.

7. «Дари волхвів», О. Генрі

Якщо ви любите історії з несподіваною розв’язкою, прочитайте новелу О. Генрі «Дари волхвів». Ця сентиментальна мелодрама про сімейну пару, яка напередодні свят виявляє, що у них не вистачає грошей на подарунки один одному. Але вони знайшли вихід з цієї непростої ситуації, щоб порадувати один одного.

У цій збірці зібрані книги на будь-який смак — від мелодрам до серйозної літератури. Тому сподіваємося, що ви знайшли для себе щось цікаве. Збережіть цей список собі!

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Лічильники подвійного тарифу