7 комедій, щоб від душі посміятися на вихідних

Вікенд — ідеальний час, щоб всією сім’єю сісти дивитися фільми. Просто відкладіть підручники, документи і домашні справи. Ми зібрали для вас 7 комедій, щоб ви нарешті відпочили і розвантажили голову.

Вибирайте, з якого кіно почнете марафон. А щоб не втратити добірку, забирайте її собі на сторінку.

1. «Пригоди Паддінгтона-2» 2017

Той дивовижний випадок, коли друга частина нічим не гірша за першу. Можливо, навіть краще!

Одного разу ведмежа Паддінгтон знаходить цікаву книгу про Лондон. Йому відразу згадується тітонька Люсі, яка марила побувати в цьому місті. Книгу вирішив купити! Але потрібні солідні гроші. Ведмідь працює не покладаючи лап і збирає кошти, але екземпляр викрадають.

Злодієм виявляється актор, який розгубив свою славу. Паддінгтон і його друзі беруться вивести афериста на чисту воду.

2. «Дружба і ніякого сексу?», 2013

Головний герой, якого грає  Деніел Редкліфф, плекає ніжні почуття до дівчини, у якої вже є хлопець. Спочатку він вирішує не продовжувати відносини, а потім змінює свою думку. Адже як тут бути, коли вони немов створені одне для одного: вони навіть мріють про одне й те ж.

3. «Чому він?», 2016

Батько Нед вирішує відвідати старшу дочку, яка живе в іншому місті. І там йому «щастить» познайомитися з її хлопцем Лердом. А він не промах — ексцентричний мільйонер із Силіконової долини. І тата його поведінка дратує. Між чоловіками наростає напруга, а загострює її бажання Лерда зробити обраниці пропозицію.

Якщо дивитися комедію в компанії тещі і тестя, вийде ще смішніше.

4. «Дуже погані матусі», 2016

Просто згадайте, який веселий був «Похмілля у Вегасі». Ця комедія теж тримає марку! Мабуть, у творців невичерпне почуття гумору.

У Емі начебто ідеальне життя. Але і вдома, і на роботі бути ідеальною дуже нелегко. Не встигнеш видихнути, а вже нагадують про твої обов’язки. Чому тільки чоловікам дозволено розважатися? Скільки ще ця несправедливість буде тривати? Увага: три мами вдаються до крайніх заходів.

5. «Нестерпні леді», 2016

У День матері життя цих дам перевертається з ніг на голову!

Фільм розповідає історію щонайменше чотирьох людей. Сенді переживає розлучення і намагається стати успішним дизайнером. Є Джессі і Габі, до яких приїхали батьки і не зраділи тому, що побачили. Є Міранда — успішна, але нещасна в особистому житті телеведуча. Гріх не згадати Бредлі. Цей чоловік втратив дружину.

Всі ці люди дуже різні. Але їх об’єднує одне — батьківство.

6. «Божевільне побачення» 2010

Подружжя Філ і Клер втомилися від щоденної рутини. Вони вирішують піти в дорогий ресторан, і, щоб забронювати столик, подаються не своїми іменами. І ось маленький обман тягне за собою низку неймовірних подій.

Дивно і смішно, адже в головній ролі комік-професіонал — Стів Керелл.

7. «Любов з першого погляду», 2014

Дівчина провела ніч з малознайомим хлопцем. Вранці вона хоче непомітно втекти. Але втеча неможлива — місто заполонив жахливий сніговий шторм. Завдяки негоді вони на 24 години замкнені в одній квартирі. Чим не привід краще познайомитися?

З якого фільму почнете сміхотерапію? Напишіть нам в коментарях. І, будь ласка, порадьте іншим читачам комедії, які вам особливо подобаються.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ