7 кроків до білосніжного підвіконня

Сонце засяяло яскравіше, а це означає — весна вже близько. Пора генеральних прибирань та приготувань до весняних свят. Особливу увагу варто приділити вікнам та підвіконням. Неправильний, а інколи навіть недостатній догляд робить наші підвіконники жовтими та непривабливими, але це легко виправити!

Ось декілька порад як зробити так, щоб ваші вікна милували ваше око своєю чистотою та сяяли разом із теплим сонечком.

1. Вологі серветки

Кожна господиня вдома має серветки, які використовує для миття холодильника, мікрохвильової печі та інших побутових приладів на кухні. Окрім цього їх можна використовувати для очищення підвіконня. Такі серветки чудово справляються з пилом та слідами від горщиків для квітів.

2. Засіб для миття скла

Засіб для миття скла можна використовувати не лише для миття вікон, а й для очищення підвіконня, оскільки звичайна волога серветка не зможе впоратись з плямами, які лишають фломастери, маркери та ліки. Достатньо просто нанести засіб на пляму і залишити на декілька хвилин, після чого протерти серветкою, або губкою. Такий засіб швидко видаляє ці плями, тому що має в своєму складі нашатирний спирт.

3. Пральний порошок

Якщо проблему не ліквідували одразу і пляма вже в’їлась, нам на допомогу прийде відбілюючий пральний порошок. Потрібно просто змішати порошок із водою, нанести невелику кількість цієї суміші на пляму і залишити на годину, після чого змити губкою.

4. Господарське мило

Якщо ви не маєте ніякого мийного засобу, але маєте вдома господарське мило — можете сміливо його використовувати. Мило+губка=білосніжне підвіконня!

5. Оцет

Якщо вас турбує іржа на підвіконні, найкращий спосіб її позбутись — використати нерозбавлену оцтову есенцію. Не забувайте про рукавички, щоб зберегти свої руки від пошкоджень.

ЧИТАЙТЕ:  Як омолодити обличчя практично на 10 років в домашніх умовах

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ