7 ознак, що ви стали жертвою пліснявої хвороби

Якщо ви погано себе почуваєте, але причини — «немає» …

Цвіль може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям, коли вона знаходиться у вашому будинку або на робочому місці. Цвіль частіше зустрічається у вологій кліматі, тому що саме вологість створює комфортне середовище для її зростання.

Агентство з охорони навколишнього середовища (EPA) рекомендує сушити будь-які вологі ділянки протягом 24-48 годин, щоб запобігти зростанню цвілі.

На додаток до проблем зі здоров’ям, цвіль може руйнувати поверхню, на якій вона зростає. Це стосується стін, підлог, стель, меблів і т. д.

Цвіль росте, вивільняючи суперечки. Вони занадто малі, щоб їх можна було побачити неозброєним оком, тому ми, на жаль, вдихаємо їх в наші легені.

Ви також можете контактувати з цвіллю через шкіру. Наприклад, торкнутися поверхні, на якій є невидима цвіль, а потім доторкнутися до обличчя або відкритої рани. Таким чином цвіль проникає в наш організм.

Як тільки вона туди потрапляє, цвіль викликає проблеми зі здоров’ям.

Ось 7 ознак того, що у вас пліснява хвороба:

1. М’язовий біль.

Незрозумілий м’язовий біль, який не є спричинений напруженою активністю, є одним з ознак пліснявої хвороби.

Біль у м’язах може проявлятися в будь-якому місці. Повідомлялося також про судоми м’язів і про різкі, інтенсивні поколювання, коли люди вступали в контакт з цвіллю.

2. Посмикування, поколювання або оніміння.

Відчуття поколювання, немов ваша рука затекла, — це саме те, що відчувають люди, які страждають від цієї хвороби.

3. Поганий настрій або депресія.

Дослідники, які вивчають хвороби, пов’язані з цвіллю, виявили, що будинки з надмірно вологою атмосферою також впливають на людей, що живуть в них, і їх настрій.

Між домашньою вогкістю, цвіллю і симптомами депресії був виявлений ​​певний зв’язок. Психічне захворювання і зв’язок з менш ніж ідеальними умовами життя не дивують.

Психологічний стрес нормальний, коли у вашому будинку погана якість повітря. Візьміть під контроль стрес, зменшивши джерела вологи в будинку, додавши кімнатні рослини для очищення повітря і включіть вентилятор, щоб підтримувати циркуляцію повітря.

4. Харчові проблеми.

Нудота, діарея, біль в шлунку і відсутність апетиту — ось часті ознаки пліснявої хвороби.

Хоча ці симптоми можуть привести до того, що ви будете менше їсти і, таким чином, втратите вагу, збільшення ваги (через «заїдання» стресу) насправді також є можливою ознакою.

5. Проблеми з диханням.

Деякі з ознак цієї хвороби, які найчастіше зустрічаються — труднощі з диханням.

У недавньому дослідженні вчені назвали деякі з респіраторних захворювань, які пов’язані з впливом цвілі, що включають «астму, алергічний риніт, алергічний бронхолегеневий аспергільоз, синусит і гіперчутливий пневмоніт» .

Нездатність глибоко дихати, нестача повітря, кашель, або синусові проблеми — все це, ймовірно, симптоми пліснявої хвороби. Зверніться до лікаря, якщо ви підозрюєте вплив цвілі.

6. Чутливість очей і головні болі.

Почервоніння в очах, свербіж або розмитий зір можуть бути пов’язані з пліснявою хворобою.

Деякі люди чутливі до цвілі як до алергену, що спонукає їх імунну систему почати працювати активніше, коли вони піддаються її впливу.

Якщо ваші симптоми схожі на сінну лихоманку або сезонну алергію і супроводжуються головним болем і іншими симптомами, зверніться до лікаря.

7. Менш поширені симптоми пліснявої хвороби.

Деякі з більш незвичайних симптомів або ознак хвороби є: надмірна спрага, часті походи в туалет, лихоманка, збільшення ваги, запаморочення або металевий присмак у роті.

Щоб запобігти цій хворобі, подбайте про ваш будинок. Регулярно провітрюйте його і сушіть вологі плями.

Також ви можете купити спеціальні засоби для видалення цвілі, або зателефонувати фахівцям.

Всі «заражені» речі — килими, ганчірки, одяг — потрібно викинути і не жартувати зі здоров’ям.

А ви стикалися з цією хворобою?

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Позбавляємося від кутикули назавжди