7 причин зустрічатися з чоловіком молодшим від тебе!

Якщо ви ще сумніваєтеся, боїтеся засуджень з боку суспільства або просто не ризикуєте завести відносини з молодшим чоловіком, то ця стаття для вас! 7 вагомих причин почати відносини з чоловіком молодшим від вас.

1. Демографічна. Оскільки чоловіки вмирають раніше, щоб прожити щасливе спільне життя «до тих пір поки смерть не розлучить нас», необхідно зустрічатися з чоловіком мінімум на 10 років молодше.

2. Сексуальна. Ні для кого вже не секрет, що сексуальний розквіт у жінки починається пізніше і йде на спад дуже повільно. Саме тому, щоб в сім’ї були міцні сексуальні відносини і обидва партнери були щасливі і задоволені, різниця у віці повинна становити 10-15 років.

3. Соціальна. Зазвичай в сім’ях, де жінка молодша, вона зручненько влаштовується на шиї чоловіка, не бажаючи ні працювати, ні розвиватися. Чоловік повністю забезпечує її і жінка впадає в залежність. У парі ж, де чоловік і жінка заробляють однаково, в обох є сенс прагнути до лідерства і самостійності.

4. Психологічна. У сім’ях, де чоловік молодший жінки рідше виникають сварки і скандали. Жінка, навчена досвідом рідше «пиляє» свого коханого через всяких дрібниць. Вона більше схильна до прояву уваги і турботи.

5. Еротична. Вже ні для кого не секрет, що чоловіки часто відчувають певні еротичні фантазії з приводу дорослих жінок. То чому не здійснити ці свої фантазії?!

6. Естетична. Жінка, яка зустрічається з молодим чоловіком змушена завжди стежити за собою. Відвідувати тренажерний зал, вести активний спосіб життя. Таким чином, жінка в свої роки виглядає набагато молодшою ровесниць.

7. Феміністична. У сучасному світі жінкам складно просуватися по кар’єрних сходах. Якщо ж вона чогось досягає, до неї зразу чіпляється ярлик «заробила». Однак коли у тебе на причепі молодий кавалер, такі претензії відпадають самі собою.

ЧИТАЙТЕ:  7 речей, які, на думку індійських мудреців, варто тримати в секреті

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ