7 пристрастей, які призводять до хвороб і недуг

Причини деяких небезпечних хвороб лежать набагато глибше, ніж ми можемо собі уявити. 7 головних пристрастей, які призводять до хвороб, необхідно вигнати зі свого розуму і життя, адже саме вони так часто стають джерелами всіх бід. 
Постійна печаль отруює повітря

Ще 100 років тому діагноз лікаря «смерть від туги» був поширений і не викликав запитань. У наш час багато хто забув, що сильна печаль здатна вбити за короткий термін. Смуток і радість присутні в нашому житті, будучи його невід’ємною частиною. Але печаль, яка глибоко сидить, невисловлена, або образа на тонкому плані займає все місце в житті, змушуючи постійно думати про її причини, «дихати» тільки нею. Цей стан поступово призводить до ураження легень, не відпускає ситуацію, людину і її близьких. Недарма зневіра є одним з семи смертних гріхів, нарівні з убивством.

Для того, щоб продовжувати повноцінне життя і звільнити в ньому місце для щастя, необхідно відпустити причину постійного смутку. Одним з кращих способів є змова від туги. Адже що б не трапилося в минулому, життя має продовжуватися.

Гнів — вибуховий пристрій

Чи помічали ви, що під час бурхливої ​​сварки або стримуваного, але киплячого всередині гніву права сторона тіла злегка німіє, шлунок стискається, а на язиці з’являється гіркуватий присмак? Причина цього в тому, що гнів, подібно вибуховому пристрою, розриває на шматки енергію чакри, відповідає за волю і спокій. Знаходиться вона в черевній ділянці. Згубна енергія гніву після вибуху важчає і як би осідає по краях черевної ділянки, створюючи енергетичний блок. Це рано чи пізно призводить до важких поразок печінки.

Не допустити руйнування енергетичного і фізичного здоров’я допоможе практика позбавлення від гніву і набуття внутрішньої гармонії.

Заздрість вб’є радість і любов

Заздрячи чужим успіхам або трагічній радості, ми думаємо: «От пощастило! Мені б так! »На жаль, мало хто знає, що Всесвіт не розмежовує таке сильне емоційне, але розпливчасте послання. І замість благ заздрощів забирає собі всі приховані проблеми, хвороби і нещастя того, кому позаздрив. Величезний клубок негативної енергії б’є по астральному і фізичному тілу, викликаючи численні хвороби. В першу чергу страждають біологічні фільтри: печінка і нирки.

Висновок напрошується сам: не заздріть. Часом ніхто не знає, як важко і з якими втратами дісталися людині її успіх і щастя. Щира радість за іншого дозволить розділити з ним позитивну енергію щастя, залучаючи її і у ваше життя.

Сльози притягують горе

Сльози — дуже сильний процес, що допомагає нам виплеснути з себе емоції, які б’ють через край. Але сильний засіб добрий у виняткових випадках. Якщо лити сльози по кожному дрібному і незначного приводу, можна викликати ураження серця і серцевої оболонки. Для того, щоб цього не сталося, необхідно навчитися тримати себе в руках і частіше сміятися, перемикаючи більшість емоцій зі сліз на сміх.

Страх висмоктує життєві сили

Страх перед невідомим майбутнім або подіями з минулого паралізує наш енергетичний захист, роблячи нас уразливими. Чакра, що відповідає за волю і захист, починає працювати неправильно, чіпляючи і затримуючи енергію замість того, щоб дозволити їй вільно текти далі. Рано чи пізно такий потужний блок призводить до переповнення чакри важкою енергією. На фізичному тілі це призводить до цукрового діабету, хвороб жовчного міхура і виразок шлунка.

Позбутися від страху можна, якщо знайти опору в житті, щось або когось, хто дає вам сили і віру. Хорошим виходом з полону страху буде чесна розмова про нього з близькими.

Надмірна радість не принесе щастя

Ми знаємо, що позитивні емоції — це добре. Вони підтримують нас протягом усього життя, допомагають заводити і розвивати дружбу, налагоджувати відносини з рідними і коханими. Але навіть радість не завжди приносить користь.

«Серце радіє до болю», «серце стискається від щастя», «радість увійшла стрілою в серце» — сенс цих фраз хоча б раз відчув на собі кожен з нас. Після сплеску бурхливої ​​радості від якоїсь події відчуваєш себе спустошеним. Медиками доведено: надмірні емоції ведуть до хвороб серця, зокрема, до інфаркту. На рівні енергетики це легко пояснити: за все почуття і емоції в нашому тонкому тілі, званим астральним, відповідає серцева чакра. Коли ми бурхливо висловлюємо емоції радості, ця чакра може не впоратися з величезним потоком енергії, різко спрямованим в неї, не витримати напору і виштовхнути життєво важливу енергію в нікуди. Саме це призводить до хвороб серця.

Практики та духовні вчителі закликають до постійної рівноваги в будь-яких емоціях ,радість це чи смуток. Найкраще ця необхідність рівноваги показана в легенді про кільці царя Соломона. «Все минає. І це теж пройде»- було вибито на тому кільці. Ця фраза відмінно підійде для формування ставлення до будь-якої життєвої ситуації: адже дійсно, немає нічого вічного і незмінного. Привести себе в необхідний стан спочатку буває непросто, але перевірені і рекомендовані практиками аудіомедітаціі допоможуть вам налаштувати свій емоційний фон.

Безмірна турбота про дітей зведе в могилу батьків

Діти приходять в цей світ хоча і безпорадними, але самостійними особистостями зі своєю Долею. Якщо батьки продовжують надмірно піклуватися про них і після досягнення самостійності, то життєві сили витікають бурхливим потоком, позначаючись на фізичному тілі раковими захворюваннями. Те ж стосується і будь-якої людини, до якої проявляється занадто багато турботи. Необхідно відпускати дітей у доросле життя, дозволяючи їм набиратися свого досвіду через необхідні помилки і перешкоди.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ

ЧИТАЙТЕ:  Ось чим відрізняються американки від українських жінок