8 причин, чому на нігтях не тримається гель-лак

Подруга ходить з гель-лаком три тижні поспіль, а у тебе він сколюється на другий день? Давай розбиратися, у чому підступ.

Волога нігтьова пластина. Це не добре і не погано, просто така особливість організму. Чим сухіший ніготь, тим краще з ним зчіплюється лак. Якщо ж нігті від природи вологі, велика ймовірність, що з гель-лаком ти проходиш недовго. Але при цьому звичайний лак може триматися грунтовно, так як він сохне по-іншому.

2  Жирна нігтьова пластина.  Не просто до покриття гель-лаком не рекомендується користуватися кремом для рук або робити SPA-процедури: якщо на нігтях залишаться жирні сліди, гель-лак «не схопиться». Щоб підстрахуватися, майстер завжди знежирює їх спеціальним сушінням, а після приступає до нанесення бази. Тому, якщо хочеш зволожити шкіру рук, роби це тільки після завершення манікюру.

3  Занадто коротка довжина. Не можна підстригати нігті «під нуль». Довжини кінчика повинно вистачити для того, щоб майстер міг нанести  гель-лак і закріпити його під лампою. Чим краще закріплений торець, тим більше проноситься покриття.

4  У тебе «критичні» дні. Не тільки тебе в «ці» дні може все дратувати, але і організм теж! Вважається, що він може заперечувати все чуже, в тому числі і гель-лак. З цієї ж причини не рекомендується під час місячних робити процедури догляду за обличчям або тілом: є думка, що косметика буде погано вбиратися і доглядати не в повну силу.

5  Причина — в базі.  Майстри кажуть, не так важлива марка гель-лаку, як бази, тому що з якісною основою будь-який колір буде носитися довго. Спробуй гумову базу. За визнанням дівчат, які постійно роблять гель-лак, з нею покриття тримається навіть на найбільш проблемних нігтях. І, до речі, з нею нарешті можна відростити нігті, навіть якщо зазвичай вони ламаються і шаруються.

ЧИТАЙТЕ:  9 ранніх ознак вагітності, про які знають не всі

6  Пора змінити майстра. Якщо ти постійно ходиш до одного і того ж фахівця, є сенс спробувати іншого або поміняти салон. Майстер повинен не тільки правильно обробити нігтьову пластину, а й простежити за тим, наскільки рівномірно просушені шари лаку, правильно підібрана форма нігтя. Якщо він не профі, то і чекати від нього якісного покриття та чогось надприродного не варто.

7  Ти занадто «жорстока» з покриттям.  Звичайно, на відміну від звичайного лаку, з ним можна цвяхи забивати, і в теорії покриття не постраждає. Але в той же час деякі наші механічні дії — коли ти одягаєш кульчики-гвоздики або різко відкриваєш кришку шампуню або крему для рук — призводять до відколів. Простеж — чи завжди лак сколюється на одних і тих же нігтях? Якщо так, то згадай, які дії ти несвідомо повторюєш. А домашню роботу (це навіть не обговорюється!) виконуй в рукавичках.

8  Ти занадто багато чого чекаєш від гель-лаку.  Треба зрозуміти, що ти називаєш «не тримається». Взагалі найвідоміші виробники покриттів пишуть, що вони можуть носитися до двох тижнів, але не 2 тижні! У майстрів нормою вважається 7-10 днів, якщо довше — то це вже приємний бонус, а не обов’язкова умова.

НАС ЦІКАВИТЬ ВАША ДУМКА, ПИШІТЬ В КОМЕНТАРЯХ